Názory sú výberom z internetovej pošty a iné:

Názor prevádzkovateľa tejto internetovej stránky:

Som obyčajný človek z východu Slovenska. Jána Pravdu poznám zo seansí na VTV rok 1996 až 1999 a od tohto času sa jeho prácou a životným poslaním intenzívne zaoberám. Dokonca tak intenzívne, že sme sa na moje pozvanie aj osobne stretli v máji roku 2004. Spolupracujeme na mnohých liečiteľských a energetických projektoch. Musím povedať, že som nikdy nepochyboval, že ide o výnimočného človeka, ktorého táto doba a ľudia nielen že nepochopili, ale ani nedocenili. V jeho práci je význačný predovšetkým pokoj, ktorý všetci hľadáme, ale preto že sme slepí, nevidíme ho. A kedže aj seansy, ktoré sú aj na tejto internetovej stránke Vám nič nehovoria, tak ste nielen slepí, ale aj hluchí! Mne sa nepatrí vyzdvihovať do nebies prácu Jána Pravdu, mali by ste to urobiť vy, ktorí počujete, vidíte a cítite! Ja si prácu tohto výnimočného syna človeka vážim tým, že sa mu snažím čo najviac pomôcť v jeho neľahkej ceste pravdou a životom. A čo vy ľudia?

Z pošty:

18. augusta 2017

Vážený pán Pravda,

chcel by som Vám poďakovať za polepšenie môjho zdravotného stavu. Po mojej návšteve u Vás v Nitre, sa naozaj cítim lepšie a mám viacej energie. V súvislosti s tým som pomaly začal kupovať kryštály z celého sveta :)

Zaujíma ma zhotovenie toho valca s kryštálmi, ktorý mate opísaný na Vašej internetovej strane. (http://www.pravdajan.sk/files/jan_pravda_energia.pdf)

Ide mi hlavne o to ako vyhotoviť, alebo kde kúpiť paraboly, ktoré potom vložiť do vnútra toho valca.

Je čosi ako kniha, internetová stránka, kresby... atď., kde ohľadom toho a podobných veci čerpať viac informácii?

S pozdravom

Dušan Hoza

 

8. augusta 2017

Poďakovanie pánovi Jánovi Pravdovi za môj zachránený život.

Bola som po gynekologickej operácií. Po nej som dostala trombózu a môj zdravotný stav sa mi stále zhoršoval. Mala som veľké bolesti v nohách, kolenách a kĺboch. Lekári zistili, že mám posunuté stavce, vysunutú platničku a zaseknutý nerv. Bolesti neustupovali, tak som dostala ópiové náplasti. Zostala som nechodiaca na vozíku, pamperskách a vo veľkých bolestiach. Rozhodla som sa pre alternatívnu liečbu u pána liečiteľa Jána Pravdu. Povedali mi, že som k nemu prišla vo veľmi zlom stave, v hodine dvanástej. Hneď pri prvom stretnutí zacítil ópiovú náplasť, strhol ju zo mňa dole a zhodil  na zem. Nech lekári porozmýšľajú či sa tak lieči. Nechcem sa dotknúť lekárov, každý sa môže mýliť, ale mali by sa snažiť neopakovať chyby. Mohli by sa zamyslieť nad postupmi, ktoré ukazujú aj na iné spôsoby liečby. Bolo by dobré s ním spolupracovať. Pri druhom stretnutí  ma liečil pomocou kryštálu a platinových elektród.  Pocítila som na sebe neopísateľný príliv božej energie, ktorá mnou prechádzala. Ten kto nezažil, tomu veľmi ťažko uverí. Stal sa zázrak a postavila som sa na nohy vďaka jeho zlatým rukám a schopnostiam. Som aj bez liekov, vozíka a pampersiek. Moja liečba je len v začiatkoch. Bude trvať rok až dva roky. Zdravie je ako perla v mori, ktorú si treba chrániť. Ak sme zdraví, nechýba nám nič ku šťastiu. Vďaka aj pánu Bohu za takéhoto človeka akým pán Pravda je. Keď človeku niekto pomôže v núdzi, ťažkostiach, chorobe tak zaujme zvláštne miesto v jeho živote. Za všetku starostlivosť a ľudský prístup poviem len slovo jediné , čo má silu ukrytú. Pre mňa je teraz radosť veľká vysloviť ho tu po písmenkách-

Ď A K U J E M E   V Á M.

Iveta Kollárová s rodinou

 

21. júla 2017

Dobrý deň,

S veľkou pokorou a vďakou píšem tieto riadky o výnimočnom a vzácnom človeku, p. Pravdovi, ktorý mi pomohol a naďalej  mne a viacerým členom mojej rodiny pomáha prekonávať a liečiť aj tie diagnózy, ktoré klasická medicína označila za stav trvalý a nemenný.

Touto cestou sa chcem tiež podeliť s mojou osobnou skúsenosťou...

Celé roky som mala problémy s  častými angínami a horúčkami spôsobovanými najmä z dôvodu bacilov, vírusov a mikroorganizmov (streptokoky, stafylokoky, pľúcne pneumonie. ..). Na dané problémy mi boli vždy nasadené ATB. Najdlhšia doba ich nepretržitého užívania bola okolo  6 mesiacov, čo úplne rozvrátilo imunitu a celkovú odolnosť organizmu ako takého. Keď mi však pred rokom bola zistená pozitívna borélia, a k tomu samozrejme pretrvávali pneumonie a streptokoky, začala som sa vážne obávať. Liečila som sa opäť silnou kombináciou ATB 3 týždne, výsledok opakovaných testov po 3 mesiacoch bol však neuspokojivý. Kto má skúsenosti s boréliou vie o čom hovorím. V minulosti som dôverovala liekom, až teraz vidím, ako veľmi som sa mýlila....

Vynikajúca, a vtedy pre nás až neuveriteľná  skúsenosť  v rodine – p. Pravda odstránil dlhodobú, chronickú bolesť chrbtice prameniacu z pokročilej skoliózy -ma priviedla do Vašej ordinácie.

Stretla som výnimočného a veľmi inteligentného človeka s nadprirodzenými schopnosťami, s úžasným darom liečenia fyzického ako aj psychického a tiež s názormi na svet, s ktorými sa stotožňujem.

Absolvovala som u p. Pravdu 3 sedenia, po ktorých ma on sám poslal na krvné testy.

Výsledky hovoria za všetko. 

Hodnoty poklesli, niektoré výsledky boli úplne negatívne. Dokonca borélie, ktoré u mňa doteraz nereagovali na žiadnu liečbu zaznamenali pokles v skupine IgM viac ako o polovicu, z 19 na 7, čo je nesmierny úspech. Necítim únavu, nemávam teploty a okrem toho od prvého stretnutia nemám problém s u mňa tak častým oparom, kútikom, alebo  herpesom.

Musím povedať, že zkaždého stretnutia odchádzam pozitívne naladená a dobitá energiou.

Ešte raz Vám z úprimného srdca ĎAKUJEM, ste pre nás darom na Zemi.

S pozdravom,

Katarína Ostrolucká

 

10. júna 2017

Dobrý deň. 

Sme obyčajná jednoduchá rodina, a touto cestou by sme sa Vám chceli

veľmi pekne poďakovať za vašu pomoc. Sme veľmi radi že sme sa o Vás

dozvedeli od manželových kolegov. 

Veľmi ale naozaj veľmi ste nám vlastne nášmu malému synovi pomohli, je

vidieť veľké zmeny a pokroky v jeho napredovaní kde nám nepomohli žiadny

lekári ale vy, veľmi sa tešíme zo spolupráce 

a dúfam že budeme pokračovať pretože výsledky sú skvelé. 

Náš syn je kľudnejší, nemá plienky a začína rozprávať 

Prajeme Vám z celého srdca veľa veľa  zdravia, síl , trpezlivosti , 

ešte raz veľká vďaka 

ZH

 

15. februára 2014

Rovný chlap p. Pravda,

Rad by som sa aj touto cestou podelil so skúsenosťami a Vašou liečbou. Od prvej návštevy ubehlo dosť času na malú rekapituláciu a veľké poďakovanie. Dole uvádzam problém a výsledky:

Oči po nemocničnej liečbe zápalu očného nervu sa počas Vašich sedení oko veľmi rýchlo regenerovalo a dostalo sa do normálneho stavu

Žalúdok /podráždený pankreas - zastavené trávenie/ problémy s trávením prepukli počas vianočných sviatkov pričom stav bol veľmi vážny bez možnosti konzumácie tuhej stravy. Po Vašom preliečení problém úplne odstránený.

Hemeroidy, stav ktorý sa mal riešiť operačne po 7 sedeniach problém úplne odstránený.

Menzes a nepravidelnosť, stav a odporúčanie gynekológa nasadiť hormonálnu liečbu bol zvrátený, hneď po prvom sedení sa menzes obnovil pričom momentálne sa tomuto stavu so ženou p. Pravda venuje.

Gynekologické problémy, ktoré si vyžadovali operačný zákrok boli odstránené počas 1 sedenia.

Úplne odstránenie opakujúcich sa zápalov močových ciest.

Mykóza a jej odstránenie.

Pomoc pri otehotnení.

Zápal šliach na dolných končatinách. Po 1 sedení došlo k náprave.

Dýchacie cesty dcéra mala chronické problémy s prieduškami, lekári jej nasadzovali kortikoidnu liečbu, ktorá bola veľmi zaťažujúca. Po viacerých sedeniach sa tento problém odstránil. V súčasnosti dcéra nemá s týmto žiadne ťažkosti.

Alergia potravinová príznak - vysyp. koža. Po 1 sedení sa úplne odstránil problém. Liečba fenistilom nezaberala.

V neposlednom rade by som rad uviedol posilnenie imunity synovi, ktorý po nástupe do škôlky bol chorý každý týždeň. Po 2 sedeniach od nového roka v škôlke nemal absenciu z dôvodu chorôb.

Každé sedenie je vo veľmi prijemnej atmosfére a človek odchádza nabitý energiou.

Sústredil som sa na fakty pri liečbe mojich najbližších.

Veľká vďaka

pozdravuje rodina Kernova

Bratislava

7. februára 2014

Dobrý deň, touto cestou by som sa chcel veľmi pekne poďakovať pánovi Pravdovi a podeliť sa o naše skúsenosti s prácou pána Pravdu. Koncom augusta 2013 zistili mojej mame rakovinu. Voda sa jej naliala do brucha a mala opuchnutú pravú nohu. Bola opuchnutá od vody čo sa tam naliala. Po ďalších testoch sa zistilo že má zhubný nádor vaječníka. Ako som neskôr zistil bolo to štvrté štádium. Postupne sa začali vytvárať metastázy vo vnútri brušnej dutiny. Lekári ju nemohli operovať a dostala silnú chemoterapiu. Po prvej dávke chemoterapie bol jej organizmus doslova zavalený toxínmi. Neustále vracala, nemohla sa najesť ani napiť. Ako náhle vypila čo i len hlt vody do piatich minút hneď vracala. Hneď po prvej dávke chemoterapie schudla 12kg za necelé 2 týždne .Samozrejme dostávala silné lieky proti vracaniu, ale nič nepomáhalo. Za tie dva týždne bola úplne vysilená a zoslabnutá ledva stála na nohách. Lekárka povedala, že veľmi zle reaguje na chemoterapiu a nedokážu s tým nič urobiť. Po tých dvoch týždňoch sme išli k pánovi Pravdovi. Mal som šťastie pretože som volal v stredu, aby som dohodol prijatie do ambulancie a dovolal som sa. Povedal som o aký súrny prípad ide, že je na tom veľmi zle, na druhý deň nás pán Pravda hneď prijal. Prvý krát sme boli u pána Pravdu niečo vyše hodiny. Povedal nám, že takmer nepracuje pečeň ani pankreas a odchádzajú aj ďalšie orgány. Povedal nám, že jej stav je taký vážny, že je prakticky medzi životom a smrťou, že urobí všetko čo bude v jeho silách, aby ju zachránil. Ako som sa od neho neskôr dozvedel ostávalo jej pár hodín života. Podarilo sa mu naštartovať pankreas a aj pečeň takisto sa snažil odsať čo najviac vody a kyseliny, ktorú vytváral nádor. To, že sa mu podarilo rozchodiť ten pankreas si všimla aj mama pretože, keď sa jej pán Pravda pýtal čo cíti tak povedala, že akoby sa v nej niečo otočilo vo vnútri. Po tejto prvej liečbe bola stále slabá, ale keď odchádzala bolo na nej vidieť, že je viditeľne živšia to si všimol aj strýko, ktorý nás čakal pri aute. Hneď sme išli do nemocnice aby jej dali výživu cez infúzie. Bolo už 18:30 a onkologický pavilón už neprijímal v ten deň ďalších pacientov tak sme museli cez centrálny príjem. Tam nám povedali, že musia urobiť zase všetky testy + RTG  ako pri prvom príjme do nemocnice. To by sme tam čakali aj dve hodiny a ak by ju potom aj umiestnili na lôžkovú časť onkologického pavilónu tak by výživu v ten deň aj tak nedostala lebo to musí schváliť lekár a večer a v noci tam žiadny lekár nie je. Službu tam majú len sestry. Tak sme sa rozhodli, že pôjdeme domov a prídeme ráno. Na druhý deň sa konečne dostala na lôžkovú časť, kde sme ešte čakali ďalšie 2 hodiny kým jej dali konečne výživu v infúzii. V tejto dobe ešte vracala, ale už menej často. Dostávala výživu v infúziach + lieky. Ešte nedokázala prijať normálnu potravu, len tie infúzie. Len ležala a cítila sa slabá. Na tretí deň v sobotu keď som prišiel za ňou bola pri nej už teta, ktorá jej priniesla vo veľkých dózach polievky. Keď som tam prichádzal akurát dojedala druhú polievku tak veľmi jej chutilo. Dokonca sestrička povedala, že by nemala jesť kelovú lebo tá je ťažšia, tá už bola ale dávno zjedená a najviac chutila. V ten deň vracala už len 2 krát aj to tak slabšie. Ďalšie dni už nevracala a dokázala zjesť všetko. Všetci boli veľmi prekvapení a hovorili, že vyzerá oveľa oveľa lepšie aj sa tak cítila. Zosilnela natoľko, že ju prepustili z nemocnice a bola na tom relatívne dobre v porovnaní s tým čo bolo pred tým. Dokázala sama kráčať a celkom vládala vzhľadom na diagnózu. Potom zobrala ďalšie 3 chemoterapie .Vždy pred každou chemoterapiou sme išli k pánovi Pravdovi, ktorý vyvinul veľa úsilia a vynaložil veľa energie, aby jej čo najviac pomohol. Snažil sa čo najviac prečistiť orgány a odsať kyselinu a aby imunitný systém dokázal rozpoznať nepriateľské bunky nádoru a bojoval s nimi. Pri chemoterapiách boli 3 týždňové odstupy. Každý týždeň po chemoterapii išla na kontrolu a výsledky sa zlepšovali. Ale nie vďaka chemoterapii. Pri týchto chemoterapiách už nevracal vôbec. Po 4 chemoterapii jej urobili CT. Nádor, ktorý bol zhruba 3,7 cm veľký sa zhruba za 3 a štvrť mesiaca zmenšil o 1 cm a lekári nariadili operáciu. Tá bola začiatkom decembra. Dopadla dobre podarilo sa vybrať ten hlavný nádor + niekoľko menších. Profesor ktorý ju operoval aj všetci čo tam boli bol veľmi prekvapený keď ju otvoril lebo očakával že to bude celé zamorené a  na prekvapenie to bolo relatívne čisté okrem tých veľkých nádorov. Povedal, že niečo také ešte nevidel. To bol výsledok práce pána Pravdu. Ten nádor sa zmenšil vďaka nemu aj tie metastázy mizli kvôli nemu. Pán Pravda pri druhej a pri každej ďalšej návšteve u neho na začiatku pred každou liečbou urobil skúšku diamantom a hovoril že tam už tie zlé čierne škvrny nevidí. Takže ma to ani tak veľmi potom už neprekvapilo pri tej operácii a nejako takto som to očakával. Lekári nakázali po operácii ešte ďalšie 2 zaisťovacie chemoterapie. Ktoré možno už ani nebolo treba lebo profesor poslal pri operácii vzorku na histológiu a tá bola čistá. Mama sa rozhodla podstúpiť ešte aj tieto 2 chemoterapie pretože lekári na tom dosť trvali, ale vždy sme chodili aj k pánovi Pravdovi. Snažili sme sa tak aby, to bolo hneď deň po tej chemoterapii, aby ju prečistil od toho všetkého. Práve minulý týždeň dostala tú druhú chemoterapiu po operácii celkovo 6-tu. Mama sa teraz cíti dobre prakticky na tú chorobu ani nemyslí, hovorí, že niekedy nato úplne zabudne. Až potom si spomenie aké to bolo všetko vážne. A ešte jedna vec, lekárka ponúkla možnosť po poslednej chemoterapii užívať liek Avastin. Prvý krát by sa to malo užiť s chemoterapiou a potom už samostatne. Mala by to užívať rok. Lekárka jej tvrdila, že je to neškodné, že je to podporný liek, ktorý jej údajne predĺži život. Ďakujem pekne za takí liek. Keď som zisťoval o čo ide tak som zistil že je to liek prvej línie v boji s rakovinou, že sa to má podávať spolu s chemoterapiou prvých 6 cyklov a potom sa môže aj samostatne, čiže žiadny podporný liek. Navyše vyrobený DNA technológiou. To znamená, že liek bude v tele robiť zmeny na genetickej úrovni. To je pre mňa niečo nepredstaviteľné, že by jej boli schopní dať liek, ktorý ani nevedia poriadne čo s telom urobí. Počul som že veľa pacientov zomrelo čo to bralo. Neviem či im ide o ďalšie pokusy ako pri chemoterapii alebo len o drzý čistý obchod. Musím ale povedať, že doktorka ju k tomu nenútila, ale dosť silne ju presviedčala. Takže Avastin určite nie. Nech to skúšajú na sebe, keď je to také dobré.

Týmto by som chcel ešte raz z celého srdca poďakovať pánovi Pravdovi, ktorý zachránil moju mamu. Prakticky jej ostávalo pár hodín života a dnes je už na tom tak dobre ,že na chorobu ani nepomyslí. Čo sa jej stavu týka tak je na tom takmer tak ako keby ani takú ťažkú chorobu nemala. Môže robiť bez problémov všetky domáce práce, chodiť do mesta tak ako pred tým a to má už 58 rokov. Vedel som o pánovi Pravdovi aj pred tým z rádia, VTV aj z internetu. Vedel som že pomohol veľa ľuďom aj s ťažkými diagnózami. Keď som tam prvý krát išiel tak som silno dúfal, že dokáže niečo s tým urobiť, ale videl som to tak pol na pol. Ak by sa už nedalo nič robiť tak by sa nedalo. Bol som pripravený aj nato. Snažil som sa využiť všetky dostupné možnosti, keď som videl, že lekári so svojou chemoterapiou nepomohli tak som išiel za pánom Pravdom. Nakoniec sa to podarilo. Ešte raz ďakujem pánovi Pravdovi za záchranu mojej mamy.

S pozdravom Mojmír Bíro, Vráble.

 

1. februára 2014

Koncom roka 2013 boli dva roky od úrazu /autonehoda/, po ktorej som utrpela vážne poranenie chrbtice.

Po dvoch mesiacoch od úrazu som bola u Vás.

Bola som u Vás ešte párkrát a chystám sa opäť teraz 19.02.2014 po dlhšom čase, ale s očividnými dôkazmi o Vašich veľkých úspechoch a obrovskom dar.

Keď Vám ukážem, ako už hýbem nohami, budete myslím veľmi potešený.

Ak je akákoľvek šanca na zlepšenie, tak Vás prosím o opätovne prijatie ma.

Veľmi sa teším na stretnutie s Vami.

Želám Vám veľa síl, energie a veľa milosti.

PS: V prílohe tohto e-mailu nájdete dôkaz veľkého pokroku...:)

S pozdravom a úctou,

foto č. 2.JPG

 

14. decembra 2013

Áno Janko, slová sú slabý komunikačný prostriedok. Dokážu klamať, prekrútiť pravdu, zamlčať dôležité, vychvaľovať sa, manipulovať. Ale nájdu sa aj také, ktoré vyjadria pocit. Niekedy je to ťažko opísateľné, ale vďaka Bohu aj za to.  Človek, ktorý je naladený na "anténu čistých pocitov" ,použije slová, ktoré idú akoby z iného kanála. Zdroja.

Bez prifarbovania, bez strachu, že autora niekto obviní, bez ... Je to len príbeh, ale skutočný. Môj priateľ , človek ktorý 30 rokov ťažko fyzicky pracoval, musel ísť na operáciu kolena. Bežný chirurgický zákrok. Operácia síce prebehla bez problémov. Výsledok bol však katastrofálny.  HOJENIE. Koleno sa nehojilo. Prečo? - to by sme aj my radi vedeli.

Tvorila sa voda, bolesti rástli. Rok po operácii, bol záverečný verdikt lekárov- doporučujeme umelý kolenný kĺb.

"Dnes sú kolenné kĺby vo vynikajúcej kvalite" vychvaľoval lekár. Ktovie, akoby priateľ skončil, keby poslúchol lekárov.  Nechcem očierňovať lekárov,ani náhodou, ak sa Vám taká myšlienka vynorila v hlave, tak to nebol môj cieľ. Ale môj názor je, že tí konkrétni , neboli dôslední. Každý človek je omylný.  /Ale mal by sa snažiť neopakovať chyby./ To však teraz nie je podstatné. Môj priateľ, inak zdravý ako ryba, mal zrazu strach, či vôbec bude chodiť - s kĺbom. Vtedy už ledva na operovanú nohu dostupoval.

Janka Pravdu poznám od r.1996 a možno aj skôr. Pre mňa je to zázračný človek. Nedokáže všetko, ale robí všetko, čo je v jeho silách. To by sa ľuďom žilo na svete , keby tak žil každý.

Netrepe len tak do vetra. Sadne si ku človeku a ten kto vedľa neho sedí, cíti neopísateľné pocity. V čakárni, keď sa tam stretávame s ľuďmi, ktorých lieči, samy hovoria, že sa k nemu chodia naladiť na inú frekvenciu.

Janko sa môjmu priateľovi po verdikte lekárov - umelý kolenný kĺb , intenzívne venoval. Zo začiatku to bolo ťažké.Mal veľké bolesti, neustále mu vyberali vodu. Chodil totiž na pravidelné lekárske kontroly. Trvalo to cca rok a pol, čo ho Janko liečil. A koleno-odsúdené na umelý kolenný kĺb, je dnes takmer v poriadku. Zázrak? Rok po operácii mu doporučovali umelý kolenný kĺb . Nič iné sa vraj robiť nedalo. A dnes - cca po 2 rokoch a pol je pravda iná . Koleno je takmer v poriadku.

Ešteže tu je medzi nami Janko. Janko Pravda.

Zo srdiečka mu ďakujeme. Ten kto chce, si k nemu cestu nájde.

J. Brodanská a priateľ Trenčín

23. júna 2013

VÁŽENÝ PÁN JÁN PRAVDA,

STE NAJVÄČŠÍ LEKÁR DOBY, VZÁCNY ČLOVEK, ktorý úspešne lieči a do zdravotníctva už dnes zavádza nový spôsob liečby: /s kryštálom, lampou, hudbou, pyramídou, kruhom, energiou, laserom.../

 

STE VEĽKOU NÁDEJOU, HVIEZDOU, ktorá svieti.

STE LÁSKOU, čo uzdravuje, dáva silu, pozdvihuje.

 

 

Slza za slzou kotúľa so po líci, sme hlboko dojatí. Na vlne vďaka naša nesie sa k Vám ZÁCHRANCA NÁŠ, za všetky uzdravenia pomoci...

Vďaka za stretnutie s Vami,

vďaka za Vaše knihy PRAVDY, za Vašu MÚDROSŤ napísanú v nich.

Vďaka za SLOVO LÁSKY, SLOVO ODPUSTENIA NA CESTU...

 

Šťastný je náš národ slovenský.

Šťastní sme tí, ktorí Vás stretli,

 

ktorí sa mohli dotknúť Vašich dlaní, ktorí sme mohli žiť v tomto tisícročí vo Vašej blízkosti a mohli sme spoznať  Vašu SILU, ktorá pomáha a úspešne zdravotné ťažkosti uzdravuje a lieči.

 

VÁŽENÝ PÁN JÁN PRAVDA,

 

ste náš rodinný lekár, ktorého naše rodiny už dlhé roky navštevujú.

Vo všetkých zdravotných ochoreniach, s ktorými sme Vás prosili o pomoc i veľmi ťažkých ochoreniach, kedy lekári nevedeli už pomôcť, s veľkou nádejou sme prichádzali k Vám a naďalej Vás preventívne navštevujeme a tešíme sa na stretnutie s Vami.

 

Dnes chceme i na Vašej stránke napísať o Vašom úspešnom liečení vo Vašej ambulancii v Nitre.

 

 

Pred prahom Vašej ambulancie v Nitre stojím, o pomoc Vás Pán Ján Pravda prosím, klopem.

Dvere otvorené sú mi, vchádzam. Dotyk Vašich dlaní:

 

„NAPI SA PÚTNIK MÔJ Z PRAMENA ŽIVEJ VODY“

v očiach ligocú sa slzy.

 

- PÁN PRAVDA, NAPITE SA I VY! –

 

Skláňam v pokore, úcte svoju hlavu pred Vami.

Dostalo sa nám všetkým z milosti Božej spoznať Vás, VÁŠDAR LÁSKY, ktorý nosíte v srdci úspešne pomáhať nám ľuďom na Zemi.

 

 

·       Bolesti, hlavy, ucha, kĺbov, chrbtice sa strácajú a rany sa hoja.

 

·       Výrastok kosti na pravej ruke zmizol /už mi nespôsobuje bolesti pri práci/

 

·       Hnisavé ložisko, ktoré ostalo po vytrhnutí zuba /zubná lekárka poslala dcéru na chirurgiu rezať. Na chirurgiu však nešla, objednala sa k Vám, po jednej návšteve u Vás – hnisavé ložisko niet!

 

·       Zdurené prsia-hrče – s týmto ochorením sme Vás priamo prosili o pomoc, absolvovali sme u Vás niekoľko návštev, podľa Vašich rád –zdureniny a hrče sú preč!!!

 

·       Na zápaly močových ciest, zdurené uzliny nepomáhali lieky. Po niekoľkých návštevách zápaly prešli, i zdurené uzliny. Preventívne sa u Vás dcéra hlási.

 

·       Okolo kostrče som pocítila pálivý oheň – okamžite konzultácia s Vami – pálenie sa po Vašej liečbe stratilo, nikdy viac sa neobjavilo!

 

·       V čase, keď malé deti začínajú rozprávať, vnučka nevedela povedať slová. Po návšteve u Vás len tak rapoce – je už štvrtáčka a vždy končí školu s vyznamenaním.

 

·       Po páde začala vtedy päťročná dcéra koktať, po liečení u Vás koktanie zmizlo.

 

·       Polnočné dusenie, vždy ju začalo dusiť o polnoci, vtedy päťročná dcéra ma chúďa prosilo: „Pomôž mi maminka“ a plakalo. Po jednej okamžitej návšteve a liečbe u Vás dusenie prestalo. Ďakujeme za objednanie. Ešte tú noc dcéra doma pokojne spinkala. Vďaka Vám patrí Pán Pravda, vďaka... Dnes má dcéra 21 rokov.

 

·       Koleno po úraze na lyžovačke bolelo – operáciu na chirurgii sme zrušili, šli sme s prosbou o pomoc  rovno k Vám do Nitry. Koleno ste dali do poriadku laserom..., na vlastné oči sme videli Váš postup: na kolene žiadne rany, koleno je v poriadku, záznam o Vašej návšteve k Vám je zapísaný v jej zdravotnej karte.

 

·       Priateľa mladšej dcéry odviezli do nemocnice so strašnými bolesťami hlavy, liečba, ktorú mu nasadili –nezaberala. Operáciu lekári neodporúčali, žeby to neprežil. Zostala posledná nádej, Vaša liečba Pán Pravda. Po návštevách u Vás bolesti prestali a chalan sa opäť vrátil do práce.

 

·       Na odporúčanie kožnej lekárky natierať masťou bodky na rukách, skončilo nie dobre. Masť spôsobila mokvajúce rany o očervenenie rúk. Po návštevách a liečbe u Vás, ruky sú čisté, bez rán, začervenanie zmizlo! Odvtedy nikdy nemala žiadne kožné problémy.

 

·       Na obličkový kameň i s bolesťami sa vyjadril lekár: „Bez operácie zomrie“. Dcéra odišla z príjmu nemocnice priamo k Vám do Nitry. Po Vašej liečbe obličkový kameň niet!!! Dodnes na Vás myslíme s vďakou.

 

·       Priateľ mojej dcéry mal ísť na tretiu operáciu, začal sa cítiť zle, rád cvičí v posilňovni. Začala sa mu vytvárať krvná zrazenina. Sám sa rozhodol Pán Pravda o Vašu liečbu. Po návšteve u Vás  už na ďalšiu operáciu nešiel, nastúpil do práce, cíti sa dobre – jeho úsmev na tvári hovorí za všetko.

 

·       Po krvácaní a následnej kyretáži  (gynekologický problém) sa cítila dobre, problémy žiadne. Okamžite sa objednala k Vám, liečba u Vás. Lekár to však chcel „podchytiť“ s vyslaním na onkológiu do nemocnice. Rozhodla sa pre „podchytenie“ Vaše, pre Vašu liečbu. Výsledky  lekára: je to v poriadku – záznam v zdravotnej karte. Preventívne sa u Vás Pán Pravda hlási. S vďakou na Vás myslíme.

 

·       Dcéra mala bolesti, navštívila gynekológa, zistil cystu. Okamžite sa dcéra obrátila o pomoc k Vám Pán Pravda. Po liečbe u Vás šla na kontrolu ku gynekológovi po dlhšej dobe. Výsledky vyšetrenia: cysta sa spontánne stratila!!!

 

·       Bolesti chrbta, napravili ste vo Vašej ambulancii chrbticu – bolesti prestali.

 

·       Únos dieťaťa – s prosbou o pomoc sme sa obrátili k Vám. Do dvoch týždňov bol náš malý drobček doma. 

 

EŠTE RAZ  ĎAKUJEME PÁN PRAVDA, NECH VÁS POŽEHNANIE NAŠE SPREVÁDZA NAVEKY

 

·       Nemohla otáčať hlavou, pricviknutý nerv na krku spôsoboval príšerné bolesti. Po injekciách, tabletkách bolesti pretrvávali, dcéra sa objednávala k Vám. Vďaka Vašej liečbe Pán Pravda bolesti prestali.

 

·       Vo Vašej čakárni sa stretávame s ľuďmi, kde rozprávame o Vašich liečivých účinkoch. Mnohokrát prichádzajú Pán Pravda za Vami ľudia na vozíčkoch, po pádoch z veľkej výšky, ťažko chorí, ktorých už len rodinní príslušníci podopierajú.

 

·       Po uštipnutí včely mali jednému pánovi amputovať ruku – dostal infekciu, navštevuje Vás. Pred moje oči mi ukázal uzdravenú zachránenú ruku. Slzy mu hrali v očiach, že stretol takého vzácneho človeka, ako ste vy Pán Pravda a ďakovali sme Vám spoločne za naše uzdravenia a že Vás máme na Slovensku.

 

·       Stretávame u Vás aj známych z môjho rodiska. Mladé dievča malo odmalička problémy s obličkami. Pravidelne navštevovala nemocnicu. To šťastie v jej očiach by ste mali vidieť. Uzdravil ste ju a pravidelne Vás navštevuje vo Vašej ambulancii.

 

·       Stretli sme sa tu aj s pánom z východného Slovenska, čo Vám vyhotovil prístroje pre pomoc nám chorým. Zhotovil guľu a iné veci. Tiež Vám ďakoval za uzdravenie.

Povedal o Vás:

„ON JE PRAVDA!“

 

Áno, Pán Pravda, ste pre nás darom krásnym, ktorý si vážime. Ste pre nás všetkých na Zemi požehnaním.

 

 

5. júna 2013

Dovolujem si, poslat Vam tuto zaujimavost, ktora ma ohromila, a este viac prehlbila moj obdiv voci vam a zacinam chapat Vase slova o tom, ze sme nevedomi. Ano, nevedomi az nam je hanba. Uz aj stari Egyptania boli mudrejsi. Mate s nami tazku pracu, o to vacsmi, z uprimneho srdca Vam dakujem.

Vsetko najlepsie zelam.

Eva Czekóová

 

18. marca 2013

Janko, VDAKA za tie krasne seansy.

Predovsetkym  http://pravdajan.sk/files/036.mp3 : Pre ludi ste nepochopitelni

Ma oslovila . Kazde tvoje slovo ma pre mna hlboky a pravdivy zmysel.

Posielam Ti mnoho svetla, lasky a pochopenia.

 

9. marca 2013

Dobry den pan Pravda,

v novembri 2012 som bol u Vas s bolesťou kolena a kríval som a velmi ste mi pomohli, bolesti už nemám žiadne a ani nekrívam. Za to Vam velmi pekne dakujem.

Od vianoc som kaslal a pred nedavnom mi na RTG snimku zistili ze som prechodil zapal pluc, mam teraz problem so zaseknutou chrbticou a este sa k tomu pridalo aj nechutenstvo do jedla a dost velka strata vahy. Bol som na gastroskopii a tam mi zistili pepticky vred na zaludku 5 mm, a eroziu na pazeraku.

Nemam chut na ziadne jedlo, ked aj na silu nieco zjem tak sa mi to v hrdle zastavi a ako keby sa mi tam uzavrela klapka a neda sa mi dobre odgrgnut a ked tak sa mi spenene sliny vracaju do ust.

Rad by som sa u Vas objednal na co najskorsi termin. Prosim dajte mi vediet kedy by som mohol prist za Vami.

Este raz sa chcem podakovat za pomoc s kolenom a dufam ze aj v tomto pripade mi budete vediet pomoct.

S pozdravom

 

21. februára 2013

Prajem dobrý deň,

 rada by som sa touto cestou podelila o naše skúsenosti s neuveriteľnými schopnosťami pána Janka Pravdu. Pán Pravda pomohol celej našej rodine a priateľom už nespočetnekrát. Prvýkrát sme sa k Jankovi dostali, keď svokre zistili zhubné ochorenie krvi - myelóm. Po zistení tejto diagnózy bolo potrebné čo najskôr zahájiť liečbu - chemoterapiu a následnú výmenu kmeňových buniek. Dostala sa však do stavu, keď jej telo akúkoľvek liečbu odmietalo a na oddelení JIS jej nemohli žiadnu liečbu nasadiť, dostala sa do vážneho stavu, kedy nebolo možné robiť prakticky nič. Pán Pravda po našej návšteve pomohol dostať telo do stavu, aby bolo schopné vôbec začať potrebnú liečbu, pričom do liečby chemoterapiou zasahovať nechcel. Po absolvovaní celej liečby sme však okamžite Janka navštívili a svokre pomáha pravidelne dodnes po náročných lekárskych zásahoch - aby sa jej telo dokázalo čo najskôr zregenerovať. Jankovi nepochybne vďačíme za jej život.

Následne sme Janka začali navštevovať my, z dôvodu problémov s otehotnením. Po niekoľkých návštevách sme mohli pánovi Pravdovi poďakovať opäť - aj keď to nebola vôbec ľahká cesta - naše bábätko sa má narodiť už o pár dní.

Ďalšiu návštevu sme naplánovali, keď svokrovi zistili nádor na močových cestách - potvrdený ultrazvukom. Predpoklad lekárov bol, že na 95 % ide o nádor zhubný a treba ho čo najskôr odstrániť. Pred uskutočnením operácie sme však navštívili Janka, ktorý počas jedného sedenia dokázal opäť zázrak. Keďže operácia bola naplánovaná, svokor šiel cca o týždeň do nemocnice v stanovenom termíne, operácia sa uskutočnila a doktori po otvorení nenašli po nádore ani stopu. Prehľadali celé močové cesty, no nič...  Ťažko tomu uveriť, no my sme mali jasno.

Jankove zázračné schopnosti sa nedajú popísať slovami.  My sme mu vďační za toľko vecí... Verím, že bude aj naďalej pomáhať ľuďom, ktorí si jeho pomoc zaslúžia.

 Lucia, Hrubá Borša

 

4. novembra 2012

Dobrý deň,

bol som na Vašej stránke a čítal zatiaľ len niektoré texty, veľmi pekné napísané som presvedčený, že sú ľudia, ktorý zmýšľajú podobne, no potrvá ešte asi dlhu dobu, kým väčšina začne uvažovať podobným smerom ...

8. septembra 2012

Dobrý deň pán Pravda,

veľmi pekne Vám zo srdca ďakujem. Dcérka už kľudne spí. Vravela mi, že sa zobudila asi o pol noci, ale spala ďalej bez nepríjemných pocitov. K otcovi som ju odprevádzala veselo, ale s obavami ako bude spať tam, pretože najnepríjemnejšie sa jej spalo u neho – zvláštne zvuky, nepríjemné pocity atď... Ale spala kľudne aj u neho.

O 2-3 týždne sa jej opýtam, či bude chcieť ísť opäť k Vám. Keď sa začala minulý rok pravidelne okolo tretej v noci budiť a bála sa, tak sme dali do izbičky vianočné lampičky okolo okna, teda spí pri rozsvietených lampičkách celú noc. Ale aj tak mala strach.Pripisovala som to aj tomu, že pozerala párkrát hororové filmy s kamarátkami, keď bola s otcom na dovolenke na jeho notebooku...
Ospravedlňujem sa Vám, že som nebola schopná normálne s Vami komunikovať. Mala som pocit, že každé slovo, ktoré vyslovím nedokáže dostatočne vystihnúť to čo cítim, hoci obvykle nemám problém s vyjadrovaním sa :-) Skrátka rešpekt, ktorý som pociťovala spôsoboval, že som nedokázala vysloviť správne svoje myšlienky. Hlavou mi vírilo množstvo ani nie myšlienok ako skôr pocitov. Nerozumiem vôbec tomu čo robíte, ale je obdivuhodné čo dokážete. Ste vynikajúci psychológ. Skvele ste vyjadrili podstatu povahy mojej dcérky. V duchu som si vyčítala, že nie som tou, čo jej dokáže pomôcť s nočným desom. Plne s Vami súhlasím, že pre kľud duše je nevyhnutná vnútorná rovnováha. Monikin otec je ťažká povaha, už sama Monika viackrát vyslovila, že je to sebec. Nechcem sa tu rozvádzať o našom manželstve, bolo v ňom veľa pekných chvíľ, ale aj veľa sĺz. Je to za nami a aj
vďaka mojej skvelej rodine dokážeme žiť aj bez otca, manžela bez problémov.
Centrom môjho vesmíru je moja dcérka. Som na ňu hrdá a robí mi radosť. Aj keď to nie vždy ide ľahko, no možno práve preto si jej úspechy vychutnávam o to viac :-) Naučila sa bojovať, tak ako aj ja a verím, že to budú pre ňu cenné skúsenosti. Verím, že Nikuška sa už konečne vyspí ako normálny človek a je to Vaša zásluha. Neviem Vám dostatočne vyjadriť svoju vďaku pán Pravda, ale prajem Vám, aby Vaša odvaha bola ocenená odrazom pozitívnych emócií ľudí, ktorím ste pomohli.

Henrieta Mičíková
Liptovský Mikuláš

7. septembra 2012

Pane Pravda, děkuji Vám za  zprostředkování Boží energie na léčení. Je mi 70 let a pravidelným posloucháním Vašich seancí přes internet mi pod kolenem zmizela Bakerova cysta velikosti 5x2 cm a upravila se funkce štítné žlázy do normálu. Díky Vám cvičím svou trpělivost a moc Vám za to děkuji.

Marie Hanulíková, Chropyně, CS

31. júla 2012

Vazeny Pan Pravda,

 

som velmi rada, ze sa mi naskytla moznost Vam aspon takouto cestou podakovat za vsetko co Ste pred zhruba 20 rokmi pre mna vykonali, zial bola som vtedy este len mlade dievca a nebola som si vedoma toho, co vsetko Ste pre mna v mojom zivote znamenali, brala som Vas skor ako Pana Doktora, ktory ma zachranil, beriem Vas aj nadalej ako Velkeho Zachrancu, len s tym rozdielom, ze moje vedomie sa rozsirilo o vela novych skutocnosti a informacii a ja si konecne uvedomujem, ze to ako Ste mi pomohli nie je len pomoc mojmu fyzickemu telu, ale hlavne ste zachranili moju dusu a chcela by som Vam vyslovit obrovske DAKUJEM za vsetko, ste uzasny clovek a vela veci som naozaj pochopila az teraz, ked viem, ze najväcsia energia je LASKA a tu lasku ma kazdy clovek v sebe, staci len pocuvat. Este raz Vam patri moja nekonecna VDAKA a prajem Vam len a len to najlepsie, budem tajne dufat, ze sa este raz stretneme a budem Vam to mat moznost povedat aj osobne.

Prajem krasny vecer

 

Michaela Izakovicova

 

31. júla 2012

Vazeny Pan Pravda,

 

som velmi rada, ze sa mi naskytla moznost Vam aspon takouto cestou podakovat za vsetko co Ste pred zhruba 20 rokmi pre mna vykonali, zial bola som vtedy etse len mlade dievca a nebola som si vedoma toho, co vsetko Ste pre mna v mojom zivote znamenali, brala som Vas skor ako Pana Doktora, ktory ma zachranil, beriem Vas aj nadalej ako Velkeho Zachrancu, len s tym rozdielom, ze moje vedomie sa rozsirilo o vela novych skutocnosti a informacii a ja si konecne uvedomujem, ze to ako Ste mi pomohli nie je len pomoc mojmu fyzickemu telu, ale hlavne ste zachranili moju dusu a chcela by som Vam vyslovit obrovske DAKUJEM za vsetko, ste uzasny clovek a vela veci som naozaj pochopila az teraz, ked viem, ze najväcsia energia je LASKA a tu lasku ma kazdy clovek v sebe, staci len pocuvat. Este raz Vam patri moja nekonecna VDAKA a prajem Vam len a len to najlepsie, budem tajne dufat, ze sa este raz stretneme a budem Vam to mat moznost povedat aj osobne.

Prajem krasny vecer

 

Michaela Izakovicova

29. júna 2012

Nedá mi aby som nenapísal ďalší môj príbeh liečenia u p. Pravdu v poradí už.3. Dosť dobré bolesti v kríži mi okamžite uvoľnil ešte v ambulancii ,kde mi pôsobil akým si hrejivým prúdením do boľavého miesta. Po odchode z miesta liečby 5 min. som sa prechádzal po parkovisku na obchodnom centre v Nitre ako keby ma nikdy nič nebolelo. Neuveriteľné skutočné! Už som, zdá sa preliečený, ale sa zastavím a poďakujem.

M.S. Žarnovica

24. júna 2012

Vážený pán Pravda!

Nedá mi, aby som sa i ja práve v dnešný deň, keď stovky, či tisícky ľudí myslia na Vás s vďačnosťou a láskou v srdci, nepoďakovala Vám i Bohu za to, že mi bolo dopriate Vás v živote stretnúť ako nezvyčajne výnimočného a jedinečného človeka(?). Bola som u Vás trikrát. Prišla som k Vám v stave, ktorý možno nazvať, že sa organizmu vybili baterky. Ako stroj, keď sa mu rozsypú temer všetky súčiastky. Proste nastala akási disharmónia v organizme. Možno i preto, že som už síce dokázala odpustiť každému, no nie sebe samej. Niektoré problémy ustúpili a verím, že po ďalších návštevách u Vás vymiznú i ostatné. Ako dlho to bude trvať, to závisí aj od toho, či si to zaslúžim, pretože za všetky chyby, ktoré v živote urobíme sa platí.

Chcem sa Vám poďakovať za to, že sa mi do srdca vrátil pokoj a radosť, ktorú sa snažím rozdávať vôkol seba. Začala som viac počúvať svoj vnútorný hlas(a už ho budem počúvať navždy),pomáham a konám dobro kde sa dá. Akýsi reštart v živote. Akoby ste rozsvietil nové svetlo v mojej duši. Vypočula som si mnohé Vaše seansy a som s ich obsahom vnútorne stotožnená. Pochopila som, že aj to zlé a bolestné, čo ma v živote postretlo, malo svoj význam a zmysel. Aj bolesť, utrpenie, či choroba. Všetko krásne zapadá do mozaiky nášho života, dobré i zlé, veselé i smutné.

Cítim k Vám obrovskú vďačnosť, úctu, obdiv, rešpekt, pokoru, bázeň, lásku...

Chcem Vám popriať, aby ste s chuťou a láskou, plný energie ,tak ako doteraz pokračoval v tomto Vašom nádhernom poslaní.

Nech Vás nikdy neodradí ľudská zloba a nepochopenie zo strany človeka vo Vašej šľachetnej a obetavej práci, ktorou pomáhate chorým. A svetielkujúce svätojánske mušky dnešnej noci nech sú symbolom svetla, ktoré rozsvecujete v ľudských srdciach!

 

I.H. B. Štiavnica

11. mája 2012

Väčšina ľudí pána Pravdu chváli ale ja dám svoj príbeh len na posúdenie. Po prekonaní ? rakoviny mi pretrvávali problémy v ústach, na jazyku a s očami. Náhodou som sa dostal - pôvodne ako doprovod, k pánovi Pravdovi. 2 týždne pred termínom liečby sa mi na jazyku zospodu vytvorili 2 hrčky vo veľkosti a tvrdosti šošovice Podľa M. Trebwen som si začal ústa vyplachovať lipkavcom s., no v v tom čase bez úspechu! Potom som mal to šťastie, že som sa dostal k pánovi liečiteľovi a mimo iné som mu toto všetko  spomenul. Keď skončila procedúra pán Ján mi pripomenul, že s hrčkami musím navštíviť lekára! Nakoľko som bol objednaný k pánovi Pravdovi opäť o 14 dní, zatiaľ som návštevu lekára odložil! Za 4 dni po návšteve liečiteľa som sa pozrel pri čistení zubov pod jazyk a mal som ho čistý! Od tej doby si stále kontrolujem jazyk a predchádzajúce problémy sa nevrátili. Pri spomínanej druhej návšteve sa pán Ján len usmial!    Prečo? M.S. Žarnovica.

24. apríla 2012

Dobrý deň.

         Som z Liptovského Mikuláša a pána Jána Pravdu navštevujem asi 10 rokov. Nachádzam tu pokoj, ktorý je tak ťažko nájsť a ešte ťažšie si ho udržať. Pán Pravda mi pomohol vo veľmi veľa prípadoch, či fyzických alebo psychických, vlastne vždy to bolo aj aj. Podotýkam, neboli to jednoduché záležitosti. Boli to zákroky, ktoré si dovolím tvrdiť, že by nevedel urobiť nikto iný. Neviem si predstaviť, keby tu pán Pravda nebol. Neviem čo by bolo nielen so mnou, ale aj s mnohými ľuďmi, ktorým som pána Pravdu odporučila. Pán Pravda prevádzal veľmi zložité zákroky, opisovať ich nebudem, to vie najlepšie pán Pravda, ale nebolo to len že priložil ruky a stal sa zázrak. Boli to presne nastavené zákroky s presne namierenou energiou, pričom používal kryštál, pyramídu, platinu, laser, niečo ako svetelnú infúziu a mnoho iných vecí. Ja som vždy cítila okrem iného pokoj, teplo, samozrejme úľavu atď. Pocity v ambulancii sú neopísateľné. Nikdy v živote som nič také necítila. Nebudem tu tieto zážitky opisovať, aj tak by to ten, čo to nezažil nepochopil. Pán Pravda vyžaruje energiu, to sa nedá zaprieť, keď stojíte vedľa neho, je ako „radiator“ (prepáčte za výraz). Z jeho rúk ide teplo, lepšie povedané horúce teplo.  Tiež ide z neho pokora, láska k človeku, dobro. Je mi smutno z toho, že ľudia sa boja priznať, akým spôsobom boli vyliečení. Boja sa povedať lekárom, že ich nevyliečili ich lieky, boja sa známych, že ho budú mať za blázna. Všetkým, ktorí majú túto prácu za výmysel, nech sa páči, príďte si to vyskúšať na vlastnej koži. Ale vy sa bojíte, že je to pravda. Ľahšie je túto prácu zatracovať. Počula som aj názory, že je to uzdravovanie s pomocou temných síl, že ide o šarlatánstvo. Toto môže vysloviť ozaj len ten, kto tie sily má v sebe. To už nik neverí v dobro??? To so všetkým musíme spájať niečo zlé? Ľudstvo je ozaj choré, má chorú myseľ. Ako s negatívnymi myšlienkami chceme byť zdraví? Pán Pravda robí pre nás nesmierne veľa, je to veľký človek, žije však v skromnosti a pokore. V médiách často počujeme každú chvíľu oslovenie osobnosť, podľa nich sú osobnosťou všetky celebrity. A čo také úžasné urobili? Pre mňa je jednou z  OSOBNOSTÍ pán Pravda. Každý deň zachraňuje ľudské životy, celý svoj život obetoval nám. Práca Jána Pravdu rýchlo napreduje. Vidím to zakaždým, čo tam prídem. Svoju prácu vylepšuje, pokiaľ mu financie a čas dovolia. Robí to pre nás. Ďakujem za seansy, ktoré majú obrovskú hodnotu, ktoré sú na www.janpravda.sk sprístupnené a ešte k tomu zdarma. Často ich počúvam a pocity sa nedajú opísať slovami. Tú energiu je cítiť, je to balzam na dušu. Je mi jedno, čo si kto o tom myslí, nemôžem zavrieť oči a tváriť sa, že to nie je. Je to a som rada, že mi je umožnené to cítiť. Je mi cťou, že som mohla pána Pravdu poznať osobne.

         Pán Pravda, ďakujem Vám aj všetkým, od ktorých ide pomoc, za Vašu prácu, aj za rodinných príslušníkov, aj za všetkých, s ktorými sa stretávam v čakárni, ktorým ste pomohli tam, kde zdravotníctvo nemalo riešenie, hoci sem zatiaľ nenapísali. Držím Vám palce, aby ste stretli ľudí, ktorí Vám budú nápomocní, hlboko si Vás vážim a prajem veľa zdravia, síl, úspechov a tiež aby ste mali viac času na seba a na svojich blízkych.

 

Ešte raz ďakujem a teším sa na návštevu v ambulancii. Zdenka Bubelínyová.

 

20. februára 2012

Dobrý deň,

Navštevujem viac-menej pravidelne ordináciu pána Jána Pravdu. Už niekoľko rokov. Najskôr to bolo z dôvodu hľadania pomoci pri problémoch tráviaceho systému.

Neskôr, keď sa mi stav zlepšil, navštevovala som p. Pravdu kvôli prevencii ochorenia, čo je tiež veľmi dôležité. Posledných niekoľko týždňov mi pán Pravda úspešne pomáha odstrániť cystu, ktorú mi lekári klasickej medicíny doporučovali odstrániť operačne. Už po tretej návšteve u pána Pravdu s týmto problémom sa mi cysta zmenšila na polovicu.

Chcela by som sa zo srdca poďakovať za pomoc a vyliečenie.

S pozdravom,

 

Eva Macková, Bratislava

 

19. decembra 2011

Dobrý deň,

Touto cestou by som sa chcel veľmi pekne poďakovať p. Pravdovi, ktorý mi veľmi pomohol. Moje problémy začali v 17 rokoch, keď mi bol zistený nešpecificky zápal hrubého čreva. Lekári tvrdili že vraj to je chronické ochorenie. Celé detstvo som nebýval chorý, prvýkrát som bol v nemocnici až v 17. Bola to zatiaľ najhoršia skúsenosť ktorú som zažil. Lekári mi nasadli liečbu a zdravotný stav sa mi zlepšil. Myslel som, že je všetko už v poriadku, len presne o rok ten istý mesiac sa mi to ochorenie vrátilo a zase som sa dostal do nemocnice, kde mi lekár oznámil, že u každého človeka sa toto ochorenie sprava inak a že mne sa to bude pravdepodobne vracať raz do roka. Zaujímavé na tom bolo to, že sa to vždy vracalo ten istý dátum. p. Pravdu poznám rok a teraz prešiel ten dátum a v nemocnici som neskončil. Tak ešte raz mu veľmi pekne ďakujem.

 

23. apríla 2011

Dobrý deň

Moje meno je Monika  mám 22 rokov a Pána Pravdu poznám už od svojich piatich rokov, kedy sa mi prvý krát objavili problémy s močovými cestami a zápalmi, po prvom sedení bolo všetko preč a ja som s nimi nemala problémy až do mojich 18. narodenín, kedy sa mi znova objavili dokonca som už bola v chronickom štádiu, rok som chodila po urológoch užívala som antibiotika, bola som vyčerpaná so slabou imunitou, nič mi nezaberalo, až som sa znova rozhodla vyhľadať Pána Pravdu. Keď ma videl zalomil rukami a povedal, že sú to chronické zápaly veľkého rozmeru, taktiež cysty, ktoré mi objavili aj lekári no nič s tým nerobili. Pán Pravda ma upokojil a povedal, že dá všetko do poriadku. Tak sa aj stalo po piatich sedeniach chronické zápaly aj cysty zmizli. Lekári si to nevedeli nijak vysvetliť. Chápete to? Nie je to úžasné? Ja môžem s určitosťou povedať, že je to úžasné - Pán Pravda je úžasný človek. Je jeden z mála tak prekrásne čistých, svetelných bytostí na tejto zemi o čom som sa presvedčila nielen ja, ale aj moja celá rodina aj môj priateľ, ktorý takýmto veciam neveril,  no uveril keď ho Pán Pravda dostal zo začínajúcej sa astmy. Pán Pravda mi pomohol ešte s viacerými záležitosťami, v krátkosti vymenujem, krčná chrbtica, závraty hlavy, nízky krvný tlak, všetko dal do úplného poriadku. Bez liekov bez akýchkoľvek operácií .Odteraz keď mám nejaký problém už idem rovno k nemu a viem, že sa nemusím ničoho báť, pretože ako mi povedal pán Pravda "Dievčatko kým som tu ja nemusíš sa ničoho báť, všetko bude dobré". Pán Pravda touto cestou Vám chcem s hĺbky svojho srdca vyjadriť jedno veľké a úprimné ĎAKUJEM.

 

S pozdravom Monika Veselovská z Ružomberka

 

27. marca 2011

Volám sa Dušan,

chcem vyjadriť uznanie p. Janovi Pravdovi za všetko čo robí a spravil a ešte spraví. Držím mu palce. Poznám čo robí. Mne osobne nijak nenapomohol kvôli zdravotnému stavu skôr

som sympatizant. A nevšímam si to čo napísali rôzni neprajníci.

Zažil som pár krát pri seansách ešte v 90.rokoch keď boli vysielane na VTV stanici určité frekvenčné periférne stavy. Keďže žijem alebo sa snažím napredovať duchovne vnímam to veľmi priaznivo že je tu medzi nami. I keď nebude verejnosťou prijímaný osobne to vnímam inak. Viem stretnutie s nim by bolo zaujímavé a určite by sme sa zladili v poznaní a skúsenostne. Ale myslím si že k tomu nedôjde. Napriek tomu touto cestou ho pozdravujem a dúfam, že tento email list si možno prečíta alebo ho informujete o tom, že je tu niekto a nie len ja, kto ho podporuje v duchu.

Na zaver posielam pozdrav pre Vás nech sa Vám darí v tom čo robíte. Mate moje sympatie.

 

28. novembra 2010

Dobrý deň,

touto cestou by sme sa chceli veľmi pekne poďakovať pánovi Pravdovi, ktorý nám veľmi pomohol, keď môjmu synovi dodal energiu a
vytiahol lymfatickú uzlinu. Doktori nám neverili, že sme navštívili takého skvelého liečiteľa ako je Janko Pravda. Chceli by sme mu veľmi poďakovať
za všetko. Je to skvelý človek, ešte raz mu veľmi pekne ďakujeme. 

S pozdravom Miloš.L., Anna.L z Trnavy

 

27. novembra 2010

Dobrý deň prajem,

touto cestou by som sa rada podelila o skúsenosť. Mám 28 rokov, VŠ vzdelanie ekonomického smeru, pracujem v oblasti zdravotníctva.
V roku 2008 mi zistili infekciu vírusom hepatitídy typu C, bola som už dávno infikovaná pri transfúzii. Súhlasila som s "drastickou" liečbou,
ktorá prinášala veľmi ťažké obdobia. Približne po 7 mesiacoch liečby vrcholilo obdobie chradnutia po fyzickej i psychickej stránke. Vážila som už len
cca 38 kg pri výške 164 cm, bolo mi zaťažko urobiť zopár krokov, neustále ma trápili infekcie, ktoré boli spôsobené v dôsledku poklesu imunitného systému
"vďaka" "drastickej" liečbe. Liečbu som nezvládala. Vtedy som sa rozhodla na základe odporučenia navštíviť Janka Pravdu. Od momentu mojej prvej návštevy
 v jeho ambulancii, som sa začala cítiť omnoho lepšie, dal mi silu, dokázala som stáť na nohách a dokázala som s jeho pomocou dokončiť liečbu, ktorú by som pravdepodobne
neukončila bez jeho pomoci. Moje návštevy u Janka boli veľmi prospešné pre mňa, taktiež si trúfam tvrdiť, že mi dopomohol k tomu, aby som sa vyliečila z mojej choroby, vyliečil ma a som zdravá doteraz.

Za všetko mu veľmi pekne ďakujem a vyjadrujem moju vďaku. Taktiež chcem ešte povedať, že ma trápila bolesť, ktorá vystreľovala z chrbtice po celej dĺžke nohy, na bolesť som sa zobúdzala zo spánku, tento problém ma trápil už vyše 2 rokov. Povedala som to Jankovi, vyliečil mi túto bolesť a doteraz s tým nemám žiaden problém.
Janka navštevujeme aj naďalej, veľmi radi ho vždy vidíme.

Takže chcem mu ešte raz veľmi poďakovať za všetku pomoc, za uzdravenie!

 

28. septembra 2010

Dobrý deň,

volám sa Dana Makova-Libatova a zistili mi cystu na maternici o nemalých rozmeroch (14x17cm).

Po operácii mi oznámili, že mam síce onkomarkery nulové, ale našli niečo (nejaký karcinóm), čo by chcelo ožarovanie a ďalšiu liečbu...

Mam veľký strach a na Vaše číslo sa je takmer nemožne dovolať, čo vysvetľujú aj veľmi pozitívne ohlasy na Vašu prácu a preto som si chcela s Vami dohodnúť stretnutie touto cestou.

Veľmi dúfam, že sa mi podarí čo najskôr sa s Vami stretnúť a dostať novu nadej.

Ďakujem aspoň za prečítanie a zváženie.

Všetko dobré praje D. Makova

 

07. septembra 2010

Dobrý deň,

Volám sa Jano a pána Pravdu som začal počúvať keď som mal 14 rokov, vtedy vysielali na rádiu Nitra jeho seansy. Tieto seansy čo mate na stránke mám stiahnuté a niektoré mnohé mam ešte nahraté niekde na páskach.
Na stránke píšete, že mu pomáhate aj pri jeho projektoch. Tak by som chcel vedieť či budú napríklad aj nove seansy, lebo tie "staré"
začínajú rok 2000, 20. storočie, planéta Zem... a dnes už bude rok 2011 a už je 21. storočie a počúvať stále dokolečka to iste mi pripadá ako
psycho už. Aj tak jeho seansy počúvam stále, už mám 25 rokov a chcel by som vedieť o pánovi Pravdovi viac. Píšete, že je nedocenený a nepochopený... ale je aj dosť v úzadí, nikde sa o ňom už nepíše, nehovorí. Jedine čo ma drží v tom spojení sú tie seansy a tato stránka,
kde až na názory nie je nič nové. Nejaké fotky alebo Jankove projekty, nejaké rady, seansy nove predsa ubehlo od tých seans viac rokov, ako
vníma teraz svet, katastrofy a tak...

Za skorú odpoveď ďakujem.

 

05. septembra 2010

 

"Dnes je dobre a zajtra s Božou pomocou bude výborne." Takto som odpovedala prvý polrok na otázku: Ako sa máš?
Bola to naozaj pravdivá odpoveď. V novembri 2009 - operácia. Diagnóza GIST - gastrointestinálny stromálny tumor (zhubný nádor tenkého čreva). Bola mi doporučená adjuvantvá (podporná) liečba liekom, ktorý je v štádiu klinického skúšania. Prognóza 2 až 5 rokov života, keď pristúpim na liečbu.

Prečítala som si možné vedľajšie účinky, rozhodla som sa pre iný spôsob uzdravovania. O pánovi Pravdovi som počula už dávno. Vedela som, že požiadam o pomoc jeho. .... Po troch mesiacoch jeho terapie a následnom CT vyšetrení nebol výsledok jednoznačný, do úvahy pripadali ako pooperačné zrasty, tak aj ??? Po pol roku terapie a opätovnom CT vyšetrení bol výsledok jednoznačný a brušná dutina čistá.
O vedcoch sa hovorí, že sa snažia fušovať Stvoriteľovi do remesla. Pán Pravda s ním vzácne spolupracuje.


Je september 2010, desať mesiacov po operácii a ja môžem povedať s veľkou pokorou "ĎAKUJEM".

Veronika

19. augusta 2010

Dobrý deň som Tibor z Košíc a chcem Vám povedať, že ma vyliečil Ján Pravda. Mal som cysty, on ich vyliečil. Chcem sa mu touto cestou poďakovať a pozdraviť ho. Prajem mu veľa síl s pozdravom Tibor Szaszi z Košíc

14. júla 2010

Chcem sa touto cestou poďakovať pánu Pravdovi za mňa i za mojich najbližších, ktorým pán Pravda pomáha. Začala k nemu  chodiť vlani na jeseň, pretože mám chorú kostnú dreň a prekonala som zápal štítnej žľazy (na spomalenú činnosť štítnej žľazy som sa liečila od mladosti, 22 rokov). Už prvá návšteva na mňa veľmi silne zapôsobila. Z p. Pravdu (lekára budúcnosti) na mňa pôsobil pokoj, pohoda a prijímala som liečivú energiu cez krištály. Bola som presvedčená o tom, že keď mi nepomôže, v žiadnom prípade mi neublíži. Hoci som cestovala z BA (z práce) do NR (poobede), poriadne unavená, dokonca som váhala, či mi to niečo dá, keď som taká unavená. Opak sa stal pravdou, odchádzala som ľahulinká , nesmierne šťastná, bezstarostná mala som veľa energie. Moje návštevy sa pár krát zopakovali a januári som mala kontrolu u endokrinologičky. Urobila mi podrobné vyšetrenie štítnej žľazy a povedala mi: som veľmi milo prekvapená, je to až neuveriteľné, veď vy sa vynímate z toho, čo nás na medicíne učili, že ochorenie štítnej žľazy je nevyliečiteľné a užívanie liekov je na celý život. Štítnu žľazu máte v poriadku, žiadne lieky už neužívajte.

Na hematológii mi lekárka povedala, že kostnú dreň mám stabilizovanú a moja kardiologička bola nadšená z mojich výsledkov - povedala, ešte nikdy za tie roky čo ma lieči som nebola v takej pohode ako teraz.

Slovo ďakujem, pán Pravda, zďaleka nevystihuje to, čo ste pre mňa a pre mojich najbližších urobil. Z celého srdca Vám želám pevné zdravie a silu od pána Boha, aby ste naďalej mohol pomáhať ľuďom.

M. Nováková.

05. marca 2010

Dobrý deň, mám jedenásť ročnú dcéru keď mala osem rokov diagnostikovali jej epilepsiu. Boli sme  z toho hotoví, ale  v porovnaní z horšími chorobami som to nejako strávila. Minimálna doba 3-roky,maximálna 5-rokov.Tak si myslím to sa dá, ale nasadili jej liečbu a začali sa problémy. Bola stále unavená začala dosť rýchlo priberať. Bodku za liekmi som dala mesiac po užívaní s tým že p., Pravda mi povedal ako. Písala si úlohy, išla do izby pre zošit, vrátila sa a začala hľadať pero ktoré mala pred sebou, keď som jej ho ukázala zobrala si ho ani sa nečudovala že ho mala pred sebou, úplne dezorientovaná. Keď som to hovorila ne-urologičke ku ktorej patríme povedala že si len musí na liečbu zvyknúť, má obmedzovať stravu jesť zeleninu. Inak som veľmi sklamaná že máme takých lekárov,(česť výnimkám),ako napr. pani ne-urologička ku ktorej patríme. Nemala absolútne prehľad o pacientoch tlácha piate cez deviate, som neskutočne nahnevaná, moja dcéra jej dala prezývku (barbie) veľmi sa na ňu podobá, vie predpísať recept keď sa jej spýtate na niečo čo môže pomôcť s liečbou, odpoveď ,, to si musí zvyknúť ´´.Popritom sme chodili po bylinkároch, musím povedať čaje ktoré sme pili mali svoj účinok, ja mám konečne obmedzené ženské problémy. Ale k podstate ako sme sa dostali k p. Pravdovi. Brat mojej mamy mal pri mieche nádor ktorý mu mali vyoperovať s tým že 90% zostane na vozíku, k p. Pravdovi ho doniesli, nemohol sa vystrieť na 14-krát od neho odišiel po svojich, kontrola CT bez nálezu. Po tejto skúsenosti som išla k nemu so 100%  istotou že nám pomôže, keď začal hneď povedal že jej mozog nevydáva signály ako pri epileptikoch, ja ako keby som facku dostala, tak sme s istotou vysadili lieky, dievčatko sa nám opäť vrátilo veselá, čulá,  po vyšetrení EEG  90 % účinnosť liečby nám povedala naša p. ne-urologička vraj rýchlo jej  zaberá liečba. Tak u p. Pravdu sme boli 4-krát odvtedy žiadny záchvat akurát jej kilá zostali z ktorých je nešťastná a nadáva na lieky a doktorku. Teraz v máji to budú 3-roky diagnózy EPILEPSIA, v máji máme posledné vyšetrenie EEG pretože nám kázala vysadiť lieky, ktoré ja poctivo vyberám a vraciam zároveň, presne ako povedali minimálna doba 3-roky my už ich máme, je to sila, ale ja budem chcieť vysvetlenie, že ako je to možné LIEKY NEBERIE PO KAŽDOM VYŠETRENÍ MÁME 90% VÝSLEDKY A VYSÁDZA LIEČBU PRESNE PO 3-ROKOCH.NEDÁ SA VYSLOVIŤ AKO VEĽMI ĎAKUJEME p. PRAVDOVI JE TO PRE NÁS ČLOVEK KTORÉHO SI NESMIERNE VÁŽIME, A NEKONEČNE ĎAKUJEME. Teraz znova chodíme ale s kolenami majú ju operovať z rastu sa jej pod kolenom ľavým vytvorila hrčka ako perla, a už sa sťažuje aj na pravé. p. Pravda sa na to dal, ukľudnil ma tým že na operáciu je ešte malá a takéto prípady už vyliečil. Keď sa to podarí potom napíšem ale ja verím že áno, lebo veriť je dôležité! p. PRAVDA ĎAKUJEME. 

02. apríla 2010

Touto formou chcem poďakovať pánovi Pravdovi za jeho pomoc v prípade zdravotných ťažkostí, ktoré som mal kým som ho nenavštívil. Nie je podstatné sa vyjadrovať o aké problémy sa jednalo či jedná, podstatné je skonštatovať, že pán Pravda dokáže pomôcť každému a s akýmkoľvek problémom. Pán Pravda na rozdiel od bežných študovaných lekárov problémy reálne rieši a nerobí kroky, ktoré sú typické pre "vyspelú" západnú medicínu. Konkrétne mám na mysli vypisovanie nekonečne dlhých štatistík o tom aký pohyb pacient urobiť dokáže aký nie, aké ma príznaky a pod... a prípadne potláčanie príznakov choroby, nie jej reálne odstraňovanie (tablety proti bolesti). Západná medicína je len biznis, lekári nevedia a ani nemajú dôvod pomáhať, pretože by farmaceutické firmy skrachovali. Človek nie je len hmota a to nechápe "vyspelá" medicína. Pán Pravda som Vám vďačný za to čo robíte a dúfam, že pri svojej práci aj zotrváte i keď vás mnoho ľudí len využije a vašu pomoc si neváži, vždy tu budú aj ľudia, ktorí Vás budú podporovať a vašu prácu si vážiť a už len kvôli tomu sa Vám oplatí pomáhať.
S pozdravom Dávid


Pan Pravda je najlepší liečiteľ, vyliečil mi dutiny.

Sofika

Dobry den pan Pravda,

touto cestou by som Vas chcela srdecne pozdravit a zaroven sa Vam uprimne podakovat, pretoze ste mi po Vasom stretnuti a zakroku krystalom odstranili cystu coho dokazom je, ze lekar po opatovnom sone mi uz viac nic nenasiel.
Rada by som odporucila vsetkym Vam, ak mate nejaky problem vyhladajte pana Pravdu, pretoze lieky Vas problem mozno utisia, ale nie odstrania. Vysledkom prace tohto uzasneho cloveka je nekonecne vela uzdravenych ludi, ktorym pomohol nielen jedenkrát. Chcela by som pomoct co najviac ludom uz len tym,
ze im poviem o Vasich liecitelskych schopnostiach a odporucim im Vasu pomoc.

S uctou D.

  

.....nepoznate ma a ja nepoznam Vas,ale poznam Pana PRAVDU ,moja duša ho pozna a citi a preto Vas prosim v mene toho najvižšieho dobra pomahajte mu ako sa vam len da...,čestne a s uprimnosťou stojte pri nom a podporujte ho ako sa vam len da bez naroku na zisk nech Vam je odplatou to že môžete byť pri nom a v jeho blizkosti,lebo ste v blizkosti niekoho kdo prichadza a je spojeny s tim najvačšim a najvižšim,ked by trebalo položte za neho aj život....zamislite sa prosim nad mojimi slovami su myslene z hlbky mojej duše uvedomujem si hodnotu toho čo Vam pišem a uvedomte si ju aj vy....,dakujte Dobremu bohu za to že Vam čas a priestor umožnil byť pri nom a že sa môžete podielať na buducnosti v pritomnosti....Ja Vam prajem v tom vela syli,čistotu srdca a duše,nech vaše kroky riadia svetelni metatroni a stoja pri každom vašom skutku a čine čo sa tika Pana Pravdu a nech k vam pride to čo Vas naplni  kozmickymi pocitmy a tym čo Vas posunie dalej vpred......

 

 Som vysokoškolsky vzdelaný človek so slušnou životnou praxou.
Keď som pred pätnástimi rokmi spoznal Janka Pravdu, bol som materialisticky založený, ktorý veril iba tomu čo sa dá dokázať, alebo uvidieť.K Jankovi ma priviedli moje veľké problémy s pankreasom. Priznám sa, z počiatku úroveň mojej dôvery voči nemu bola v desaťbodovej stupnici na úrovni 3. Toto všetko sa však zmenilo, keď mi pankreas vyliečil a odvtedy našťastie ani neviem že ho mám. Sám na sebe som zistil, že ak človek niečo chce a verí tomu, dokáže to. Podobne mi neskôr vyliečil výrastok na chodidle ( ostrohu ). Kto také niečo už mal, vie aká je to bolesť pri každom kroku.

  

Podobne Janko vyliečil celú moju rodinu z rôznych zdravotných problémov.
Za tie roky sme sa spriatelili a prejavujem voči nemu absolútnu dôveru.
Už dávnejšie mu verím ako priateľovi, terapeutovi a učiteľovi.
Pri každej návšteve alebo probléme, ma diagnostikuje a lieči komplexne, teda nielen telo ale aj dušu. Viem, že pomohol veľa ľudom a som presvedčený že ešte mnohým pomôže. Preto mu prajem veľa zdravia, štastia a pozitívnej energie.
Jaro

 

Dobrý deň,
p. Ján Pravda mi mnoho krát pomohol od mojích problémov. Pomohol mi
zvladnuť nie len ťažkosti ktoré som mal so srdcom ale dokázal aj
ukludniť moje vnutro. A nie som sam. Pomaha celemu môjmu okoliu, mojej
priateľke, rodičom, sestre. Otec chodí stále na sedenia pretože má
chronické problémi ale vďaka týmto sedeniam sa cíti lepšie. Prajem
všetko dobre.
S pozdravom

  

BUDHA,PAN JEŽIŠ,HENOCH HERMES stale ten isti DUCH  PRAVDY len v inich dobach a inich telach.Viznavate rôzne naboženstva a rôzne smeri,chodite do kostolov a bijete sa do hrude aki ste veriaci držite sa teorii,toho čo kdo popisal a povedal,modlite sa k BOHU K PANU JEŽIŠOVI prosite ho o zdravie o sylu šťastie o to aby ste netrpeli a mali sa dobre,vičitate BOHU ako môže dopusťiť tolko zleho čo je na tomto svete,ale to čo sa deje a to že je tolko chorôb,bolesti a nepravdy,za to nemôže žiaden Vaš vimysleni BOH,lebo to čo pod slovom boh chape vatšina z Vas je primitivne a nepravdive.Ten pravi BOH je nekonečne dobri PAN ČASU A PRIESTORU,JE TO INA CIVILIZACIA,JE TO ALFA A OMEGA,STRAŠNA LASKA A SVETLO je to teplo a PRAVDA PRICHADZAJUCA Z HVIEZD A TA PRAVDA Z HVIEZD opet prišla na tuto zem ako sa to už stalo vela krat...a snaži sa prehovoriť do ludskych srdc a duši,PROSI VAS,VISTRIHA VAS A HOVORI VAM KDO SKUTČNE STE A ODKIAL STE,LIEČI VAŠE UBOLENE SRDCIA A DUŠE a vi ste sa zase nepoučili,zase ste slepi hluchi a neveriaci.Ja citim a počujem a preto pišem tieto slova lebo moja duša smuti a je jej velmi ťažko keď vidi čo sa deje,kolko je bolesti a zla na tomto svete...Z celeho srdca Vas chcem poprosiť Vi ktori budete  čitať tieto slova sa zamyslite do hlbky svojej duše nad tim čo je tu napisane.Vi ktori hladate PRAVDU,tužite po zdravi po tom aby ste netrpeli a boli šťastni a tiež Vi ktori ste,doktori a hladate liek na rakovinu,a ine ťažke choroby a ťiež Vi ktori ste vedci  a kladiete si otazky či je cesta časom možna,či existuje aj ina pohonna sila ako je benzin,nafta či sa da aj inak ziskavať energia ako jadrovim spracovanim,Vi všetci ktori ste uprimni a aspoň trochu ešte citite a nie ste zaslepeni peniazmi,hmotou a tužite naozaj po tom čo som tu napisal,skuste vihladať JANA PRAVDU a ja Vam garantujem jedno pokial ste ozaj uprimny  a suvisite s minulosťou i buducnosťou,už len to že ho navštivite a uvidite  s akim technologiami pracuje a čim je obklopeni,nebudete potrebovať viac slov ani dôkazov kdo vlastne je tento človek.Vy ktori mate možnosť pomoct tomuto človeku a pomožete mu,pomožete Vašim deťom a možno dokažete s jeho pomocou zvraťiť sled udalosti a odvraťiť to najťahšie a najbolestnejšie čo čaka toto ludstvo ak pôjde ďalej takou cestou ako ide....je na každom z Vas pre čo sa rozhodnete....ČI PRE POKROK,ALEBO PRE SEBAZNIČENIE,ale vecte každy jeden z Vas je strojcom svojho života a s velkej časti aj osudu,mate jedinečnu možnosť,buď ju viužijete,alebo nie.Ak nie buducnosť ju viužije naplno,ale Vi sa je nezučastnite stanete sa minulosťou a stratite kontakt so svetlom a večnou PRAVDOU.Ja mam rad Vas všetkych ludia a preto Vam pišem tieto slova,tužim po tom aby ste netrpeli a išli do predu vo svojom vyvoji....

(Poznámka zverejňovateľa - je len škoda že sa pisateľ z Partizánskeho nepodpísal)

 

 Dobrý deň p. Pravdovi a všetkým návštevníkom a čitateľom tejto stránky.

Myslím, že ľuďom, ktorí poznajú p. Pravdu, netreba veľa hovoriť o jeho liečiteľských schopnostiach. Skôr by sa mali k týmto riadkom dostať ľudia, ktorí p. Pravdu nepoznajú a stále iba pochybujú o tom či ho navštíviť alebo nenavštíviť. Viem o čom v týchto riadkoch hovorím, pretože aj ja som okúsila viaceré spôsoby alternatívneho liečenia (homeopatia, skenarove centrum). A teraz viem, že s akýmikoľvek zdravotnými problémami sa môžem obrátiť na p. Pravdu. My, čo p. Pravdu poznáme, mali by sme o ňom hovoriť kdekoľvek a komukoľvek, aby sa o ňom dozvedelo čo najviac ľudí.

Chcela by som sa p. Pravdovi poďakovať za jeho úspešné liečiteľské pôsobenie nielen na môj organizmus. Zbavil zdravotného trápenia aj mojich rodičov, sestru, priateľa a široký rodinný okruh. Aby som bola konkrétnejšia spomeniem v nasledujúcich riadkoch presnejšie o aké problémy išlo.

Anémia bol môj prvotný problém s ktorým som úplne prvý krát navštívila p. Pravdu ešte v roku 2003. Hematologička, ktorú som navštevovala, mi predpisovala neustále iba prípravky s obsahom železa (tardyferon a pod.). Po niekoľkých rokoch neustáleho užívania „železa“ bol však môj tráviaci systém na hranici zrútenia. Vtedy som sa dozvedela o p. Pravdovi a jeho schopnostiach liečenia. Rozhodla som sa ho navštíviť. Po niekoľkých sedeniach u p. Pravdu, som mala krvný obraz po niekoľkých rokoch konečne v poriadku. Je pravda, že po tomto upravení krvných výsledkov som p. Pravdu prestala navštevovať. A ako sa hovorí, zíde z oči, zíde z mysle. Po opätovnom zhoršení krvných výsledkov, som vyskúšala liečbu aj u iných alternatívnych liečiteľov (homeopatov), resp. vyskúšala iné alternatívne spôsoby liečenia. Niektorým aj keď sa podarilo zlepšiť moje výsledky, zlepšenie trvalo oveľa kratší čas ako v prípade p. Pravdu.

Začiatkom leta tohto roka mi zistil gynekológ sonografickým vyšetrením cysty na vaječníkoch vo veľkosti cca 2 cm. Predpísal mi hormonálne lieky, a navrhol kontrolu o 3 mesiace. Po prekonzultovaní môjho problému s praktickým lekárom, ktorý mi aj opísal vplyv gynekológom predpísaných hormónov na organizmus, a teda neodporučil začať túto liečbu, som si predpísané lieky ani nevybrala z lekárne. V tom  momente som si spomenula na p. Pravdu. Keďže mi gynekológom navrhnutá medikamentózna liečba nebola praktickým lekárom doporučená, rozhodla som sa ho znova navštíviť. Po dvoch návštevách p. Pravdu som išla na kontrolu ku gynekológovi, ktorý mi pri opätovnom sonografickom vyšetrení cysty nenašiel.

Rovnako pomohol i môjmu priateľovi. Už takmer rok trpel veľkými bolesťami v krížovej oblasti, chodil po rôznych lekároch, nakoniec bol i na CT vyšetrení, kde mu zistili, že sa mu vysúva stavcová platnička v krížovej oblasti a tlačí na miechu. Samotná chôdza mu spôsobovala veľké bolesti, už bol súci na operáciu. Vtedy som sa rozhodla, že musí ísť k p. Pravdovi. Po odchode od p. Pravdu, mi prvý krát po ½ roku neustálej bolesti povedal, že necíti bolesť. Bolo to ako zázrak. Už po druhej návšteve p. Pravdu sa priateľ vrátil k aktívnemu spôsobu života, ktorý mal pred príchodom uvedeného problému. A určite si všetci viete predstaviť, aké dôsledky by boli spojené s operačným zákrokom, ktorý by priateľa neminul, ak by nebol navštívil p. Pravdu.

A takto by som mohla ešte veľmi dlho opisovať problémy z ktorých nás p. Pravda dostal svojimi liečiteľskými schopnosťami. 

Ešte raz Vám ďakujeme za všetkých p. Pravda. Prajeme Vám veľa šťastia v uskutočňovaní Vašich životných poslaní, čo najmenej prekážok pri ich realizácii a čo najmenej stretnutí s neprajníkmi.

Ing. Silvia Strelková a Milan Fides z Bratislavy

(Poznámka zverejňovateľa - dovolili sme si zverejniť len dôležité a poďakovať za zverejnenie mien)

  

 

List p. Pravdovi


Sme veľmi veselá rodina, ale neobchádzajú nás ani choroby. Navštevovali sme lekárov, až raz moja mama navštívila p. Pravdu. Išla k nemu s mojou dcérou, ktorá sa mi strácala pred očami, vážila 37 kg a lekári jej nevedeli pomôcť. Behom pár týždńov moja dcéra pribrala a odvtedy je p. Pravda náš naj...naj...najlepší lekár. Vždy nám pomohol, vyliečil vredy, bolesti nôh, chrbta, hlavy, myóm, cystu, krv a ďalšie choroby. Pomáha aj našim priateľom.
Preto mu patrí veľká vďaka

S úctou    
rodina Strelková

  

som jednou z Vašich bývalých pacientiek, ktorej ste zachránil život 2x. Nielen ten fyzický, ale pomohli ste mi najmä  v tom duševnom. Cesta SVETLA a k SVETLU je krásna, hoc nie ľahká. Z hĺbky svojej DUŠE Vám i BOHU ďakujem za to, že mi bolo dovolené spoznať Vašu neľahkú a zodpovednú prácu a v danom čase a priestore byť blízko, keď je potrebné podať pomocnú ruku. Ešte viackrát sa sem vrátite, pokial sa nenájde aspoň jeden človek, ktorý Vás nikdy nesklame a možete mu plne dôverovať.Možno  práve VIERA v dôveru človeka, je karmou Vašich návratov k nám na ZEM. VĎAKA ZA TO, ŽE STE. S úctou  a so želaním všetkého dobrého zostáva Xénia. Nech Vás BOH sprevádza a ochraňuje na každom kroku.

 

 Dobrý deň.
Môj prvý kontakt s J.Pravdom spadá do rokov 1997,keď som mala problém s pravým kĺbom a chrbticou.Priznávam,že keď som ho po prvýkrát navštívila,moja dušička sa viazala takou nádejou,že mi snáď pomôže,pretože vtedy som sa nemohla zohnúť a napr:zaviazať si topánku.Môj lekár-ortopéd-vtedy išlo o vysýchanie kĺbového väziva,mi odporúčal prísť vybrať infúzie.Keď som vtedy niekoľkokrát navštívila pána Pravdu,bolesť ustúpila preč,ľahko sa mi zohýnalo a cítila som sa dobre.Keďže som s tým už nemala také vážne problémy,viac krát som ho nenavštevovala.Aj vzhľadom k tomu ,že som až z východného Slovenska-Stropkova.
Prešlo celých desať rokov,a vtedy som dostala zápal sedacieho svalu,bolesť bola ukrutná a keď po dvoch mesiacoch neustupovala,navštívala som znova môjho ortopéda a ten mi diagnostikoval koxatrózu III.stupňa,čiže výmenu kĺbu.Bola to pre mňa šokujúća správa.Po tejto správe som znovu po desiatich rokoch navštívila plná bolesti ale aj plná nádeje,že mi pán Pravda pomôže.Keď som ho navštívila,hneď pri prvom sedení-podotýkam prišla som  vo veľmi zlom stave-som pocítila horúce páľavé teplo,ktoré mi prechádzalo od chrbtice cez kĺb až celou nohou.Bolesť ustúpila a ja som pána Pravdu každý mesiac pravidelne navštevovala.Môžem povedať nastúpila som do práce-operácia sa nekonala a naďalej som sa zaradila do bežného života.
A preto ďakujem a modlím sa za takého výnimočného človeka ako je pán Pravda,pretože mi veľmi pomohol a to nielen po fyzickej stránke ale aj duševnej.A tak isto pomohol aj mojej ďalšej rodine,ktorá ho tiež navštevuje.Na základe vlastnej skúsenosti s pánom Pravdom,kto má akékoľvek zdravotné problémy,odporúčam každému návštevu pána Pravdu.
Ešte raz mu patrí veľká vďaka,prajem mu veľa šťastia a všetko dobré pri uskutočňovaní stavby pyramídy a pomoci tým,ktorým už nikto pomôcť nevie a nedokáže.
Lýdia Tóthová Stropkov 

 

  

dobry dnen pan Pravda
Chcem vam uprimne podakovat ze ste mi pomohli s mocovym mechurom.Bolo to hrozne  to neustale odbiehanie na wc,a  velmi neprijemne ci uz voci mne alebo mojmu partnrovi, este ze bol a je chapavy a skvely partner.
Dakujem Vam za vsetko bo to uz uplne pominulo. A dakujem aj za moje nohy,lebo tu bolest co som si s nimi vytrpela neviem ani popisat ,za jedno sedenie u vas sa mi zlepsili minimalne o 90 pecent.A teraz uz tu bolest ani necitim. Dakujem Vam za vsetko a urcite sa este uvidime...
Prajem vam vela stastia ,vela energie a aby ste stretali samych dobryh ludi!


 

     Milý Janko,

chcela by som touto cestou poďakovať úžasnej bytosti, ktorou Janko určite je. Pracujem ako zdravotná sestra, môj manžel je lekár. Janka a výsledky jeho práce poznám už 15 rokov. Každý človek ochorie najprv na duši a až potom sa to prejaví na tele, nikdy to nie je opačne. Tak je to stanovené od najvyššieho a tak je to spravodlivé. Náš dlhoročný priateľ Ján lieči dušu. Vždy tvrdím, že ak by lekár, ktorý lieči telo a teda len následky, mohol spolupracovať s takou bytosťou, ako je Ján Pravda, činil by zázraky. To je cesta tretieho tisícročia. Verím v to.

          V našej rodine, u priateľov a známych sa vyskytli tiež zdravotné problémy, ktoré boli úspešne vyliečené práve Jankom. Mala som myóm potvrdený odborníkmi. Zmizol po troch návštevách u Janka. Potvrdila to i moja lekárka. Nie, že som sa zbavila tohto zdravotného problému, ale Janko mi presne povedal príčinu a bola to 100% pravda a aj to, čo mi povie doktorka, keď tam prídem. Hovorila presne tie isté slová, ktoré mi on predtým povedal. Bolo to veľmi milé.

         Mojej dcére diagnostikovali cystu na ľavom vaječníku. Prvá cesta bola do Nitry za Jankom. Po jednom sedení bola preč. Tiež potvrdené u odborníka.

         Synovec dostal epileptický záchvat. Po 2-3 návštevách sa epilepsia už nikdy neobjavila bez medikamentóznej liečby. Mimochodom 15 rokov pracuje pri počítači.

         Práve v tomto čase ho navštevuje jedno milé dievčatko s vážnym telesným postihnutím, je imobilná, odkázaná na pomoc svojich rodičov. Má 12 rokov, pomočovala sa, po jednom stretnutí s Jankom pomočovanie skončilo, plienky už nenosí ani na noc. Rodičia to nevedia pochopiť.

         Takto by som mohla písať prípad za prípadom, lebo toho je veľmi veľa. Som šťastná, že som sa stretla v priestore a v čase s tak úžasným človekom, ako je Janko. Otvoril moje oči a srdce, za čo mu vždy, keď na neho myslím, ďakujem.

         Janko, dovoľ ešte raz poďakovať Tebe a Tvojej krásnej rodinke, úžasným dcéram. Som šťastná, že vás máme 

 

S úctou Oľga s manželom

 

Dobrý deň

touto cestou by som Vas chcela srdečne pozdraviť a zároveň  Vam
poďakovať, za odstranenie cýst čoho dôkazom je, že lekar pri
sonografickom vyšetrení už nič nenašiel.
Odporúčam  všetkým, ktorí majú zdravotné problémy, aby  vyhľadali
pána Pravdu, pretože   výsledkom  prace tohto úžasného človeka je
nekonečne veľa uzdravených ľudí, ktorým pomohol nielen jedenkrát.
Chcela by som pomôcť čo najviac ľuďom už len tým, že im poviem o
Vašich liečiteľských schopnostiach.

S pozdravom Kamila

 

zdravim p.Pravda
pozname sa dlhsiu dobu a ked sa mam priznat moc som neverila vo vasu moc uzdravenia.videla som to na svojej mame ktora trpela dlho na bolesti s rukou a nik s  lekarov jej nepomohol,az ked spoznala vas tak ste ju za jeden den vyliecil nielen z tejto choroby ale z mnohymi inimi problemami ako len cloveka vypocut a poradit a  za to vam je vdacna.Anna z Piestan
a co ja?
ja som az potom uverila co ste zac.bol to zazrak.ja mam problemy s krcovymi zilami a mozem povedat ze sa mi moj zdravotny  stav omnoho zlepsil.pomohli ste mi spoznat mnohe veci.a za to som vam velmi vdacna.ste nas rodinny priatel.dakujem. s pozdravom Martina z Piestan

 

Chcem sa podakovat za vyliecenie,pri ktorom mi Jan Pravda odstranil cysticky utvar na vajecniku vo velkosti 6 krat 4 cm.A to stacila len jedna asi 2hod.terapia.Priznam sa ze som mala malu dusicku a nedoveru,no po tom ako mi lekar povedal na kontrolnom vysetreni ze tam uz nemam nalez, zrusil mi termin operacie,ta radost ze mi nevezmu vajecnik je neopisatelna.Verim v to,cim je a co robi Jan Pravda.Zial je vela roznych sarlatanov a preto necudo ze ludia uz potom neveria ze je nieco alebo niekto medzi nebom a zemou.Samozrejme ze chodim k lekarom na kontroly no tiez raz do mesiaca navstevujem Jana Pravdu.Pokial sa bojite alebo mate nedoveru voci takym terapeutom a radsej ho nenavstivite,je to urcite chyba.Z vlastnej skusenosti Vam Jana Pravdu odporucam.S pozdravom Lenka Bartonova.

 

Dobry den.
 
Som veľmi rád že na svete existuje človek ako je pán Pravda. Myslím si že keby sa nám podarilo aspoň viacej priblížiť svojím životom k tomu o čom pán Pravda hovorí, k tomu čo sem na Zem prináša, nemuseli by sme toľko trpieť a platiť tak vysoké ceny za svoje ...možno sa to dá nazvať - chyby ?.
 
Ďakujem Vám pán Pravda za to že už keď som mal do 10 rokov zbavil ste ma posttraumatickeho syndrómu - pomočovania, čo ma trápilo dlhých 8 rokov; ďalej za vyliečenie chodidiel od bolestivých výrastkov znemožňujúcich normálny pohyb. Viem že prešlo ďalších 10 rokov, čo som sa rozhodol Vás navštíviť a to najmä kvôli priateľke ktorá trpela bolesťami kĺbov a mechúra. Musím povedať, že to je v poriadku od poslednej návštevy u Vás (pred 4 mesiacmi). Takisto počúvame Vaše seansy, ktoré majú veľkú silu. Teším sa tiež na najbližšie stretnutie vo vašej ambulancii pre dobitie enrgie :)
 
Veľmi oceňujem namáhavú prácu, ktorú robíte pre ľudí, ktorí si ani neuvedomujú akú silu majú v sebe. Často stačí tak máličko ale čo keď v tejto dobe plnej materializmu nie je ľahké zastaviť sa... potom nás musia zastavovať naše choroby... Prajem všetkým ľuďom aby nachádzali po častiach vo svojom vnútri to čo hľadajú neustále okolo seba a nemôžu nájisť.
Ďakujem
 
Štefan, 22 rokov

 

Vazeny pan Pravda!
Touto cestou by som sa vam chcela podakovat za vyliecenie.
Mala som zenske problemy aj psychicke.
Hned po prvom sedeni ste ma zbavili myomu a cítila som sa lepsie aj po psychyckej stranke.
Po druhom sedeni som bola schopna nastupit do prace po niekolko mesacnej marodke.
Som vam nesmierne vdacna. Urcite vas budem odporucat svojim priatelom a znamym.
Do dalsieho zivota vam prajem vela sily a energie, aby ste mohli pomahat ludom, ktory vas potrebuju.
S pozdravom Alena.

 

Dobry den...

Docitala som sa na vasej stranke, ze uverejnute pribehy ludi, ktorym pomohol Jan Pravda. Preto som sa rozhodla, ze vam tak isto napisem aj ja ten svoj.

 

Volam sa Katka a teraz uz mam 21 rokov.

Moja prva navsteva bola koncom roka 2005.

Vsetko sa to zacalo 10.6.2005, ked ako treciacka na gymnaziu som sla na 3 mesiace do Dublinu robit au-pair, zaroven sa zdokonalit v anglistine a taktiez si aj zarobit. Vsetko bolo v uplnom poriadku, nic mi nebolo. Fyzicky som sa citila fajn a po psychyckej stranke taktiez. No, vsetko sa zacalo valit ako jedna velka gula vtedy, ked som priletela 1.septembra naspat domov.

    Rodicia a cela moja rodina si ihned vsimla, ze som pribrala. Najprv sa mi vsetci smiali. Vsetci to pripisovali fastfoodom a hamburgerom v anglicku. Ale len ja som vedela, ze som tam nic take nejedla, ze som tam takmer nic nejedla a este k tomu som aj behala. Ale to mi nikto neveril.

    Az na moju krstnu, Gabiku. Ona sa na mna pozrela a ihned povedala, ze to urcite nie je z hamburgerov a nicoho podobneho, ale podla nej je to nejaky probem s oblickou.

    Slovo dalo slovo a o dva dni na to som sla na ultrazvuk obliciek.

Diagnoza bola jasna: vidime nejake teliesko v lavej oblicke, nevieme vam povedat, ci je to zhubny alebo nezhubny nador, viac nam ukaze CT vysetrenie.

Neubehol ani tyzden od USG a uz som lezala na operacnom stole a rezali do mna. Zobudila som sa uz bez tej lavej oblicky.

Ta oblicka by ma az tak velmi netrapila, skor mi vadilo to, ze mi zobrali kus mojho sna....chcela som si ist v septembri zabehnut maraton, ist studovat telesnu vychovu,....ale hlavne mi vadilo to, ze nikomu ani nenapadlo nic ine s mojou oblickou, len ju celu vybrat, ziadna alternativa, nic....

 

    Od operacie ubehlo niekolko dni. Velmi dobre som sa uzdravolala, priam zazracne. Pripisovali to aj mojej silnej psychyke a optimizmu. Ani na sekundu som  si nepripustila, ze je so mnou nieco naozaj vazne, a ze aj mne sa moze nieco stat.

    Po prepusteni z nemocnice ma krstna Gabika prekvapila. Povedala, ze nasla jedneho liecitela v Nitre. Ze nahodou sa preklikala na nejake forum, pri tom, ako hladala nejaku alternativu, alebo homeopatika a pod. Jedna pani sa jej na nete opytala, ze co sa vlastne stalo, gabika jej to povedala a ta mila pani okamzite jej poslala cislo na jan Pravdu s tym, ze ma ma co najskor objednat.

Ihned po prepusteni sme vyrazili autom z KE do Nitry. Cesta bola hrozna, nemohli sme ist ani rychlo, ani pomaly, vsetko mi vadilo, citila som kazdu jednu dieru na ceste...bolo to hrozne. Moje stehy aj vonkajsie, aj vnutorne boli este cerstve, bolelo to!

    Vystupili sme pred velkou branou a vosli dnu. Nevedela som, ako sa mam tvarit, co mam povedat, ci byt skepticka, alebo verit....bolo to zvlastne...ale povedala som si, ze budem konat tak ako citim, necham to na intuiciu. myslim, ze to bola spravna volba.

    Pristupil ku mne velky muz a podal mi ruku  predstavil sa. Jan Pravda. Take dobro, pokoj a vyrovnanost v jednej osobe som uz davno nevidela, povedala som si.

    O desat minut som vosla dnu. Opytal sa ma na problem a zacal konat. Este som mala obvazy a gazy cez rany, takze pracoval skrze ne. Zrazu som citila velke teplo, priam ako lava v mojom tele, striadalo sa to pichlavymi bodnutiami a ulavou. Vsetko bolo zvlastne, mysticke, ale akceptovala som to. Neprekazalo mi to a vobec som nemala strach, bolo to, akokeby som toho cloveka poznala hrozne dlho a viem, ze mu mozem bezhlavo doverovat.

    Vyplatilo sa to. Po hodinovej navsteve som vysla cela cervena, vysmiata a bez bolesti. Samozrejme, povedal, ze mam do tyzna max dvoch prist zas.

    neviete si predstavit cestu naspat do KE...bola to jedna malina, nic som necitila, este vecer na jednej benzinovej pumpe som od radosti tancovala kankan. Bolo to nepopisatelne. Jazva mi horela ako ohen, ale bolest som nepocitovala.

   

    Od vtedy ubehli uz roky a som velmi stastna, ze vdaka jankovi mozem dalej zit, pretoze lekari mi velku nadej nedavali a taktiez aj p. Pravda, ak ma prvykrat videl tak neveril vlastnym ociam, ze co vo mne vidi. Ale vdaka viere, usiliu, optimizmu a spolupraci  som tu a mozem sa nadalej tesit z kras tohto zivota.

 

                    Este raz Dakujem velmi pekne.....KATKA z Ke.

 

 

Som učiteľkou matematiky, psychológie a logopédie. Ako pedagogička som absolvovala aj univerzitu  tretieho veku. Cestou vo vlaku so známou som sa dozvedela, že je objednaná na vyšetrenie k p. Pravdovi. Mala cestovať aj s kamarátkou, ktorej to však nevyšlo,  tak som k p. Pravdovi išla namiesto nej. Na terapii som bola milo prekvapená aký je to mladý a inteligentný pán. Mala som problémy s kolenami, ktoré mi nakoniec operovali v Ružinove na ortopedickom oddelení. Po mnohonásobnom vyberaní vody z kolien sa stav natoľko zhoršil, že som skončila na invalidnom dôchodku. Desať rokov som chodila o barlách a skončila som až na invalidnom vozíku, myslela som si , že už je koniec. Kvôli tomu, že mi nevedeli stanoviť diagnózu, súhlasila som s výskumom môjho problému s týmom lekárov v Belgicku. Pokusne som dostávala injekcie a lieky z výskumu. Terapia p. Pravdu spočívala v napichnutí kryštálu do môjho tela a platinových elektród, čo malo za následok prúdenie tepla telom a neopísateľné pocity stavov, ktoré bežne nepociťujeme. Ako učiteľka matematiky som pochopila, že pracuje s geometriou a časom. Žiadnu istotu kvôli dlhodobej a pretrvávajúcej chorobe som nenadobudla, presvedčil ma až čas, lebo moja choroba ustúpila natoľko, že som začala chodiť aj bez pomoci bariel. Po tejto prvej – náhodnej návšteve u p. Pravdu som išla na kontrolu k lekárom, ktorí nad moju terapiu u p. Pravdu len krčili plecami a ostávali ticho. Tento príbeh uverejňujem pre ľudí, ktorý tak ako ja sa cítia bez nádeje na uzdravenie a možno aj vyliečenie z choroby, ktorú ani tými lekárov nevedeli diagnostikovať a liečiť. Je to dôkaz, že aj lekári a vedci sa majú zamyslieť nad postupmi, ktoré nie sú prebádané, ale ukazujú na iné možnosti diagnostikovania a liečby. Môže sa aj takouto terapiou zlepšiť budúcnosť našich dní.

 

            S pozdravom Mgr. Marta Obrancová.

 

 

 Som profesionálny futbalista a touto cestou sa chcem poďakovať Janovi Pravdovi za pomoc ktorú ,mne a mojej priateľke poskytol. Priateľke vyliečil cistu, s ktorou si nevedeli dať radi  lekári. A mne pomáha naďalej s hrudným košom = srdce, nakoľko bolesti rapídne ustúpili a tým sa naďalej môžem venovať mojej profesii. Do jeho rúk sme zverili aj svojich príbuzných. Viem, že jedným sedením sa nedajú čakať zázraky, ale pevne verím že im pomôže tak ako nám pomohol.

Tou to cestou, ešte raz SRDEČNÁ VĎAKA PAN PRAVDA.  A pre Vás všetkých MUSÍTE  VERIŤ A CHCIEŤ

            S POZDRAVOM M.

 

Vážený pán Pravda,


Chcela by som sa Vám aj touto cestou poďakovať za pomoc.
Asi 10 rokov som mala črevné problémy, ktoré sa vo viac-menej pravidelných intervaloch opakovali. Lekári mi povedali, že príčiny vzniku tejto  choroby nepoznajú a  aj keď sa dá liečiť, vyžaduje si celoživotnú liečbu a v podstate sa z nej vyliečiť nedá... Po niekoľkých návštevách Vašej ordinácie sa však ťažkosti pominuli a už viac ako 2 roky som väznejšie problémy s črevami nemala.
Keďže žijem v zahraničí, nie je vždy ľahké dostať termín k Vám, pravé v čase, keď prídem na Slovensko, ale vždy, keď sa to dá, si nejaký rezervujem. Tak napríklad minulý rok ste mi veľmi pomohli s bolesťami krížov, ktoré boli naozaj hrozne a po jednej návšteve u Vás prestali.
Keď som si vlani v októbri zlomila ruku v ramene a lieky od bolesti mi spôsobovali tráviace ťažkosti, počúvala som Vaše seansy z internetu -bolesť vždy ustúpila - a  po troch týždňoch mi lekár s prekvapením povedal, že ruka sa neuveriteľné rýchlo zahojila už za tri  týždne a nie za zvyčajných šesť, no a ja som presvedčená, že to bolo pravé vďaka Vám, Vaším slovám a energii, ktorá z nich plynula.
Keď som seansy počúvala, uvedomila som si, že názov knihy o Vás, kde Vás autorka nazýva prorokom, vôbec nie je prehnaný.
Veď Vy ste už v roku 2000 hovorili o problémoch s bankami, ku ktorým došlo v roku 2008; ako aj o mnohých iných veciach, ktorým by sa možno bolo dalo vyhnúť, keby Vás ľudia počúvali. Asi bude naozaj pravdou, že doma nikto nie je prorokom. Je to naozaj škoda, že sa Vám nedostalo potrebnej podpory pri realizácii Vašich plánov s pyramídou...možno naozaj musí prísť k niečomu vážnemu aby si ľudia uvedomili, koho vo Vás majú.

Srdečné Vám za všetko ďakujem a prajem veľa energie pri uskutočňovaní  Vášho šľachetného poslania.

Miroslava Petrovská

 

Pan Jan Pravda pocuvame vase seansy od roku 1996..sme si ich nahrali na
audiokazety, na nas fantasticky posobia .... pocitujeme po nich mrazenie
niekedy po celom tele a rukach mravencenie! pocas vasich seans nam zacali
blikat oči! bola skoda ze vas zrusili v Radiu Hviezda-FM s moderatorom s
Jindrom Stanekom. Prosim vas chceme od Vas jedno ci by ste nam poslali na
cd-cku vase seansy

S POZDRAVOM Oravec Rastislav Andreja Kubinu 29 Trnava 917-00

 

 Dobrý deň,
týmto článkom by som chcela upútať pozornosť hlavne tých ľudí, ktorí sú
chorí a nevedia im už pomôcť lekári.  Som matka lekárky, ktorá mi často
neverila, ako mi pán Pravda v skutočnosti pomáha. Mám problém s krčnou
chrbticou, kde mi lekári po magnetickej rezonancii odporúčali operáciu
krčnej chrbtice. Uvažovala som nad tým a zároveň som sa toho bála. Veď v
mojom produktívnom veku ešte nechcem sedieť na invalidnom vozíčku. Nie
je to jeden stavec ale hneď 5. Aká je pravdepodobnosť, že by mi tá
operácia pomohla, alebo na druhej strane by ma v lepšom prípade upútala
na invalidný vozík. Keď mi bolo najhoršie pán Boh chcel, aby som stretla
pani, ktorá u neho už bola a všetko mi o sebe porozprávala. Mala som už
také bolesti, že som každý deň brala lieky, aby mi  bolesť ustúpila
aspoň na chvíľu. Točila sa mi hlava a od bolesti som zvracala. Kolegyňa
mi na pána Pravdu dala kontakt a od tej doby chodievam  k nemu
pravidelne. Odvtedy som proti bolesti ani raz nebrala tabletky. Po troch
rokoch strašnej bolesti, zrazu úľava. Ten kto to nezažil nevie to ani
len pochopiť a samozrejme ani oceniť. Samozrejme tomu musí človek veriť,
je to 50% úspech, ak človek s liečiteľom spolupracuje. Bola som svedkom
toho, ako jedna pani išla k nemu na barlách, vyšla von a barly niesla v
ruke.
Pánovi Pravdovi ďakujem nie len za mňa, že ma lieči, pomáha mi fyzicky a
psychicky, ale mu ďakujem aj za moju rodinu, ktorej veľmi pomáha a
dodáva nám silu a energiu, ktorú v tejto dobe človek tak veľmi potrebuje.

PhDr. Mária K. z Bratislavy

 

Patrím medzi tých šťastných ľudí, ktorým bolo dopriate spoznať najlepšieho liečiteľa, ktorého tu máme. Veľmi si vážim prácu pána Jána Pravdu a zároveň mu ďakujem zo srdca za jeho krásne seansy, ktoré mi veľa dali. Ďakujem za všetko, čo pre nás a našu budúcnosť robí. Veľké ĎAKUJEM patrí za vyliečenie môjho syna, ktorému pomohol s pankreasom a zachránil ho pred operáciou ústnych mandlí. Ja osobne ďakujem za všetku pomoc v mojich mnohých zdravotných problémoch, ktoré som prekonala. Jedným s problémov bol aj silný zápal v tele/progresívna reumatická artritída, ktorá sa touto liečbou budúcnosti dala úplne vyliečiť, čo je veľký zázrak. Každá liečba a stretnutie ma napĺňa príjemným pokojom v duši. Na základe mojich dobrých skúseností odporúčam každému chorému koho stretávam, aby toto liečenie skúsili aj oni a nevzdávali sa šance k uzdraveniu.
Ďakujem času, priestoru, hviezdam, jeho rodičom a celej rodinke za to, že nám môže tak výnimočný človek pomáhať na neľahkej ceste životom a uzdravovať naše telá a duše.

Z celého srdca prajem pánovi Jánovi Pravdovi a jeho rodine veľa zdravia, síl a úspechov.

Iveta Lehotská a syn Jaroslav             
                 Hnúšťa

 

Zdravím,

ja by som sa chcel poďakovať za pomoc pri problémoch z hlavou. Pán Pravda ma dal do poriadku po mesiaci neskutočných bolesti hlavy. Na jeho prácu sa pochvalne vyjadrila aj moja neurologička, ktorá tvrdí, že viacerým jej pacientom pomohol. Pokiaľ by ste mali obavy to vyskúšať, nie je na to dôvod. Moja skúsenosť bola vysoko pozitívna, odporúčam vyskúšať pri akýchkoľvek problémoch. Na záver: Ani ja som k nemu nešiel s veľkým očakávaním, ale podstatná je realita a s hlavou už problémy nemám.

 

Fero, Ba

 

 

Pán Pravda srdečne Vás pozdravujem a často spomínam na návštevy u Vás. Viem, že ste dosť zaneprázdnený, ale bola by som rada, ak sa môžem so svojimi pocitmi s Vami podeliť. Chodila som k Vám s dcérkou Viktóriou z B.B., mala problém s očkom. Mám za sebou smutné obdobie, dcérka odišla v septembri 2007 ( slovo smrť nepoužívam ), pri jej odchode som prežívala veľmi smutné, ale aj radostné udalosti, pár dní pred tým sa mi narodil vnuk. Zažívala som krásne pocity s jej dušičkou a jeden nádherný sa mi vryl do duše. Raz večer pred spaním sa izba naplnila prekrásnou energiou, akú má len tá najčistejšia bytosť, bol to JEŽIŠ a po jeho boku moja dcérka. Tá nádhera sa nedá slovami opísať a pocity boli úžasné, hoci som v kútiku duše cítila rozlúčku dcéry s matkou. Medzičasom moja nevesta druhý krát otehotnela a ja som prestala vnímať dušu mojej Viktórie. Vtedy som začala chápať význam svojich pocitov  a vyjadrených slov pri jej odchode. V hĺbke svojej duše som cítila, že počas môjho života sa ešte stretneme a s radosťou Vám musím oznámiť, že ju mám v podobe vnučky Vanesky. Túto nesmiernu radosť by som najradšej vykričala do celého sveta, len je veľká škoda, že ľudia nechcú vnímať pravé skutočnosti. Ale aj tak som rada, že to môžem povedať aspoň dvom ľuďom, a to Vám a mojej kamarátke Božke Jenčíkovej, ktorú aj Vy poznáte. Najväčšiu vďaku posielam BOHU , že nám to umožnil. O ľudských pocitoch sa dá veľmi veľa rozprávať a som spokojná, že som mohla vyjaviť aspoň tie najhlavnejšie. Prajem všetkým, aby si krok po kroku skladali mozaiku života a došli k poznaniu. Pán Pravda ďakujem Vám, že ste tu a teraz.

 

S pozdravom Daniela Baďurová

 

 

Dobrý deň pán Pravda,

Chcel by som sa p. Pravdovi poďakovať za jeho úspešné liečiteľské pôsobenie. Zbavil ma ukrutného trápenia a pomohol aj mojim dvom synom.

Pred 14-timi rokmi som mal veľké problémy s chrbticou. Mal som vyskočenú, vytečenú platničku v driekovej oblasti. Asi po dvoj mesačnej lekárskej liečbe sa mi stav vôbec nezlepšoval , ale naopak zhoršil. Na chrbte mi vznikol už aj opuch a ľavá noha mi ochrnula. Nevedel som už chodiť ani poriadne ležať. Užíval som silné analgetiká, ktoré vôbec nezaberali. Nakoniec sa lekári rozhodli operovať. Ja som ale operáciu veľmi zvažoval, aj napriek zhoršenému stavu. Na odporúčanie brata primára oddelenia som navštívil pána Pravdu. Hoci šanca na uzdravenie bola minimálna a ani ja som už neveril, že sa vôbec niekedy uzdravím. Bol som už aj psychicky veľmi vyčerpaný. Po polročnom liečení u pána Pravdu sa môj stav akoby zázrakom každou hodinou, dňom, týždňom, mesiacmi začal zázračne uzdravovať. Opuch mi zmizol, začal som sa vyrovnávať, bolesť ustúpila už od 1. stretnutia bez liekov. Konečne som mal na tvári úsmev. Myslel som, že sa stal zázrak, neveril som vlastným očiam. Ale bolo to tak. Keď som išiel po pol roku na kontrolné CT vyšetrenie, výsledok bol negatívny. Lekári neverili vlastným očiam. Odvtedy už 14 rokov môžem vykonávať aj ťažkú fyzickú prácu.  Po krátkej dobe som bol u p. Pravdu aj s mojimi dvoma synmi. Jeden mal cystu pod kolenom. Opakovane chodil na punkciu k lekárovi, ktorý nakoniec odporučil iba operáciu. Pán Pravda po 2-och stretnutiach cystu bezbolestne odstránil. Druhý syn mal takisto cystu v podbrušku, mal silné bolesti, bolo treba tiež operovať. Pán Pravda vyliečil po krátkej dobe aj jeho. Dnes som opäť navštívil p. Pravdu s mladším synom, ktorý odrazu začal pociťovať šumenie v uchu. Neurológ vyhlásil, že nemá dobré skúsenosti s odstraňovaním šumu v uchu a treba sa s tým naučiť žiť. Po prvom stretnutí u p. Pravdu šum v uchu prestal. Je to všetko neuveriteľné, akoby zázrak.

Preto by som touto cestou chcel z celého srdca poďakovať p. Pravdovi, za uzdravenie celej mojej rodiny. Je to úžasný človek. Som rád, aj celá moja rodina, že Ste tu medzi nami a pomáhate ľuďom. Prajem Vám, aby ste mohli aj naďalej vykonávať túto prácu bez nejakých prekážok. No a ja budem chcieť pomôcť ľuďom už len tým, že im poviem o Vašich liečiteľských schopnostiach. No a lekári by mali takisto s p. Pravdom spolupracovať a nie sa mu obracať chrbtom, pretože aj takouto terapiou sa môže zlepšiť naša budúcnosť.

Touto cestou ešte raz SRDEČNÁ VĎAKA PÁN PRAVDA

S pozdravom a láskou spomína rod. Čajkovičová. 

 

Dobrý deň p. Pravda,

chcel by som Vám veľmi pekne poďakovať za Vašu pomoc. Som hokejista
a od malička som mával stále zväčšené mandle. Nemohol som vypiť
vôbec nič studené, ani sa zadýchať, ihneď som mal angínu. Po
jednej návšteve u Vás mi okamžite bolesť mandlí ustúpila a
odvtedy som nemal ani raz angínu. Nedávno som mal úraz s chrbticou,
odštiepené zo stavca a lekári mi povedali, že moje liečenie bude
minimálne 3 mesiace a nasledovať bude dlhodobá rehabilitácia. Po
jednej návšteve u Vás mi bolesť chrbta i opuch ustúpil a po
ďalšej návšteve som mal stavec úplne zrastený a lekári po
röntgene skonštatovali, že stavec je úplne v poriadku a nie je
potrebná žiadna rehabilitácia. Ihneď som začal trénovať.
Za všetko Vám ešte raz úprimne ďakujem, som Vám veľmi vďačný.

Daniel O. Trnava

 

Životný príbeh

            Tento príbeh sa začína odvíjať od januára 1992, kedy sme očakávali v rodine našej dcéry narodenie druhého vnuka. Celé tehotenstvo prebiehalo normálne, gynekologické prehliadky vyznievali vždy pozitívne a boli stanovené tri možné termíny pôrodu. Avšak 6.1. ráno, asi o 5:00 hod začala nečakane odtekať plodová voda a preto bola naša dcéra okamžite prevezená do martinskej nemocnice. Lekári napojili infúziu, ktorou sa mal pôrod urýchliť, no nič nezaberalo, aj keď pôrodné bolesti prišli, ale pôrodné cesty ostávali zatvorené. No a v takom stave, bez plodovej vody, s bolesťami naša dcéra pretrpela 52 hodín!!! Napokon 8.1. pristúpili lekári k cisárskemu rezu. Avšak to už bolo vtedy, keď srdiečko dieťaťa malo veľmi malé ozvy a pohyby sa už vôbec neprejavovali a u našej dcéry začínal septický stav.. Pôrod bol vykonaný a neskôr po prebratí sa z narkózy mamičke stručne oznámili, že sa jej narodil syn, jeho váhu a dĺžku.

Na druhý deň pri roznášaní novorodencov k matkám, bolo jej oznámené, že nemôžu jej priniesť dieťa, pretože ho museli dať do inkubátora a napojiť na infúziu. Zdôvodnili to nejakou možnou infekciou. Na základe neskoršieho popisu tejto udalosti bolo uvedené, že došlo k priduseniu, avšak aj neodborník vie, že 52 hodín bez plodovej vody zanechá vážne následky. Dieťatko bolo následne oživované a údajne po 10-15 minútach začalo prejavovať známky života.

         Po niekoľkých dňoch na novorodeneckom oddelení, lekárka, ktorá pôrod riadila aj uskutočňovala, našej dcére oznámila, že dieťa má ľahký hypertonický syndróm a preto je potrebné ísť na detskú neurológiu, kde sa vyriekla diagnóza- detská mozgová obrna s pohybovým postihom. Neurológ doporučil rehabilitačné jasle. Náš vnuk mal však 3 týždne a do uvedených jaslí prijímali detí vo veku 4-5 mesiacov. Na veľké prosenie umožnili mamičke navštevovať jasle, ale len na zaučenie sa Vojtovej metódy, aby mohla rehabilitačné úkony vykonávať doma. Na jednej z kontrol u lekára, bolo mamičke oznámené, že dieťa sa nepostaví na nohy, a že bude odkázané na invalidný vozík, a jeho rečový prejav bude oneskorený a aj chybný. Táto správa bola veľmi silná najmä preto, že ju vyslovili lekári odborníci.

         Mamička aj napriek tomu v reflexnej rehabilitácii pokračovala a stále žila v nádeji, že stav dieťaťa sa v budúcnosti zlepší.

         Asi v siedmom týždni po narodení, naša dcéra sa dozvedela o neurologickom detskom stredisku v Českom Těšíne, ktoré navštívila a lekári, taktiež konštatovali nález na mozgu , ale dali jej nádej, že správnou liečbou môže nastať značné zlepšenie. Všetko je otázka času a liečebných postupností. V tomto stredisku bola niekoľko krát. Veľmi podstatný bol jeden zo záverov, kedy bolo povedané, že pravdepodobne bude chodiť, avšak v 2-3 roku, ale nemôžu zaručiť prirodzený zdravý vývin mozgu.

         V tom čase- bolo to v marci 1992 - v našom meste sa konala verejná seansa pána Pravdu. Túto príležitosť sme využili na osobné stretnutie pána Pravdu s malým Kristiánom. Po vyšetrení pán Pravda povedal, že dieťa bude v nasledujúcich hodinách trochu nepokojné, a že asi po pol hodine zaspí. Slová sa v plnom rozsahu naplnili. Na druhý deň sa návšteva opakovala a po krátkej prehliadke nám povedal, že jeho prejav bude taký istý ako pri prvom stretnutí, a že výsledky tejto liečby mali by byť viditeľné asi po 14 dňoch. Uistil rodičov, že chlapec bude isto chodiť, a že to bude dosť rýchlo. Neustále sme verili v nápravu a dôsledne sme mapovali jeho pohybové a iné prejavy. Jeho aktivita sa zvyšovala a už 31.5.1992 samostatne sedel bez pridržiavania a 6.6.1992 sa začal samostatne pohybovať po štyroch. U pána Pravdu bol malý Kristián ešte niekoľkokrát, a keď mal 8,5 mesiaca, pán Pravda vyslovil potešujúce slová. Povedal, že už je skoro všetko v poriadku, ale je potrebné vykonať ešte celkovú masáž, ktorá sa vykonala pred Vianocami 1992. Vtedy pán Pravda vyslovil slová, že v Kristiánovi vidí už zdravé dieťa.

         Pohybové prejavy, aktivita, rôzne reflexy naberali na intenzite. Prvé samostatné krôčky už vykonal v novembri 1992 a jeho prejav bol zo dňa na deň dokonalejší.

         Z človiečika, ktorý po narodení nedostával nádej zaradiť sa do okruhu zdravých ľudí, dnes je 18 ročný, mladý a krásny muž. Absolvoval základnú školu, teraz je stredoškolák, výkonný športovec a výborný človek, z ktorého máme všetci veľkú radosť.

         Píšem tento príbeh preto, aby som priblížil možnosť liečenia zdanlivo neliečiteľných ľudí, najmä malých detí, aj keď mnohí ľudia, vyslovujú pochybnosti o liečiteľských schopnostiach pána Pravdu. Pevne veríme, že je to osobnosť nevšedná a jeho ponuky je potrebné s otvorenou náručou prijať.

         Budeme v sebe stále utvrdzovať tri slová, ktoré boli sprievodné po celé opisované obdobie - viera, nádej, láska. Bez napĺňania ich významu nebolo by možné dôjsť k takému zdravotnému stavu do akého sa dostal náš vnuk Kristián. Veríme, že schopnosti pána Pravdu prechádzajú vierou v Boha, ktorý mu dáva schopnosti pomáhať človeku. Preto mu vyslovujeme úprimné ĎAKUJEM a z úprimného srdca želáme pevné zdravie.

 

Dobrý deň,

pracujem ako pediater. S pánom Pravdom sa poznáme sa už 8 rokov. Chcela by som sa pánovi Pravdovi poďakovať za pomoc pre mňa, pre mojich blízkych a pre ostatných ľudí. Chcela by som sa poďakovať za vedomosti, ktoré nám dáva. Tam, kde končia možnosti našej medicíny, tam sú možnosti medicíny pána Pravdu východiskom. Veľmi by som si  priala spoluprácu našej medicíny s medicínou pána Pravdu.

S úctou,

         MUDr. J.K., Trnava

 

Dobrý deň p. Pravda,

prišla som k Vám po pôrode. Pôrod som v celku zvládla, bez epiduralky a bez komplikácii. Tie nastali hneď ako chceli, aby som sa presunula na posteľ. Nemohla som, nevedela som sa ani pohnúť. Akýkoľvek nútený pohyb alebo snaha presunúť ma od zdrav. personálu mi spôsobovala veľkú bolesť. S ťažkosťami som sa postavila na druhy deň večer. Pri prepustení z nemocnice som ledva chodila, s bolesťami vstavala, vôbec som sa nevedela sama obliecť, obuť, sedieť, nastúpiť do auta... Najhoršie bolo, že som nemohla ani svoje bábätko sama opatriť, preniesť. Bez pomoci môjho manžela a rodiny som nemohla vôbec fungovať. Lekári ma prepustili s tým, že treba vydržať a chce to čas! Mamina i sestra Vás dovtedy už navštívili a tak navrhli, aby sme to skúsili i so mnou. Prišla som ako "neveriaca" a po prvej návšteve som sa vedela posadiť a sama postaviť. Navštívila som Váš ešte par kráť (ešte aj navštívim) a teraz sa už dokážem opäť sama postarať o seba i o svojho synčeka.

Ďakujem Vám veľmi za dodanie sily a energie, ktorú som tak veľmi potrebovala.

S pozdravom Dušana, Malzenice

 

Ďakujem pánu Pravdovi ktorý mi pomohol z utrpenia bolesti chrbtice, nevedeli mi pomôcť lekári iba operáciou, až som stretol jedného pána a ten mi dal telefónne číslo na pána Pravdu a začala sa liečba bezbolestná a účinná.

Ešte raz Ďakujem pán Pravda

 

V SLOVENSKOM NÁRODE

 

V KRÁSNEJ SLOVENSKEJ ZEMI, ZAPLAKALO DIEŤA, JASALI NEBESKÍ ANJELI.

BYTOSTI SVETLA, SVOJÍM LÚČOM  TEPLA,

LÁSKOU ZAPLAVUJÚ DIEŤA - ŽIVÝ KVET ŽIVOTA, SPREVÁDZAJÚ KRÁĽA NA ZEMI

DO VIENKA SUDIČKY MENO: JÁN PRAVDA MU DALI.

 

BOŽIA VÔĽA JE JEHO CESTA -ON, DUCH PRAVDY UVEDIE SVOJ ĽUD DO VŠETKEJ PRAVDY. KRÁĽOVSKÝ DAR IM ODOVZDÁ, VZNEŠENÚ MISIU DOKONČÍ. 

DOMOV SA NAVRÁTI. SPRAVODLIVÝM,  MOCNÝM PANOVNÍKOM BUDE V TEJ ZEMI. ŽIVOT PLYNIE. Z PÚČIKA HĽA, KVET! VYRÁSTOL V KVET NÁDHERNÝ.

 

·        ČO STARÍ PROROCI HLÁSALI, KRÁĽOVNÁ ZO SÁBY A DNES? PLNÍ SA? ZÁKON SA PLNÍ. ZÁKON LÁSKY, PRÍSNY, SPRAVODLIVÝ

Ó, PANE VĎAKA, ŽIVÁ PRAVDA JE S NAMI

·        VÍTAJÚ BYSTRINY, VTÁCI SPEVOM KRÁĽA, TATRANSKE ŠTÍTY, VRCHOLKY HÔR, VČIELKA I MOTÝĽ NA DLANI

·        VÍTA ŤA PÁN JÁN PRAVDA TVOJ ĽUD S VĎAKOU, LÁSKOU, PIESŇAMI. CHLEBOM A SOĽOU ŤA VÍTA. V ÚSTRETY PRIVÍTAŤ ŤA IDE, ZVLAŽ SVOJE VYSMÄDNUTÉ PERY. NAPI SA DÚŠOK ČISTEJ PRAMENITEJ VODY. V OKU SLZA SA PERLÍ

·        BOŽSKÁ NÁDHERA, BOH JE NABLÍZKU...

SYN BOŽÍ PO ZEMI CHODÍ - SLOVO PRAVDY, ŽIVÉ SLOVO HLÁSA:

- JA SOM SVETLO! -

- SOM CESTA PRAVDY A ŽIVOTA -

- JA SOM VZKRIESENIE A ŽIVOT -

- KTO VERÍ VO MŇA NEZAHYNIE...

- VIETOR FÚKA ZO VŠETKÝCH STRÁN, ALE NIKTO NEVIE ODKIAĽ PRICHÁDZA A TAK JE TO S KAŽDÝM, KTO SA NARODIL Z DUCHA -

- SLOVO VEČNÉHO ŽIVOTA MÁŠ -

·        OTVÁRA OČI SLEPÉ, ABY VIDELI...OČI VIDIA A UVIDIA

·        OTVÁRA UŠI HLUCHÉ, ABY POČULI...A UŠI POČUJÚ

·        PODÁVA RUKU SLABÝM, ZAPAĽUJE V SRDCIACH ZÁBLESK SVETLA, ABY CÍTILI...A ONI CÍTIA SILU, BOŽIU PRÍTOMNOSŤ SVETLA, LÁSKY A TEPLA

·        UZDRAVUJE ŤAŽKO CHORÝCH...A ONI VYLIEČENÍ SÚ

·        NA CESTU PRAVDY NAVRACIA...SKÚŠANÍ ŽIVOTOM PRAVDU NAŠLI

·        DÁVA NAPIŤ SMÄDNÝM, DELÍ CHLIEB HLADNÝM, ZAODIEVA...A ONI HOJNOSŤ MILOSTI TÝCH DAROV VIDIA, LEBO SAMI POMÁHAJÚ, DÁVAJÚ, AKO ON DÁVA, POMÁHA

·        DVERE OTVORENÉ DOKORÁN MÁ... HĽADAJÚCI PRAVDU SPOZNÁVAJÚ KRÁĽA, KŇAZA, PROROKA

·        HOVORÍ-VER, DIEVČATKO LEN VER, POKIAĽ TU JA SOM, NEMUSÍŠ SA BÁŤ...A ONI ZACHRÁNENÍ SÚ, ZACHRÁNILA ICH VIERA V JEHO SLOVO, V SILU DUCHA!

·        POZDVIHUJE TÝCH, ČO PLAČÚ, ČO TRPEZLIVO NESÚ ŤAŽKÝ ÚDEL ŽITIA...NEPLAČTE! PRAVÝ PÁN VÁS ODMENÍ, SLZU ZOTRIE Z OKA, LEBO PÁN JÁN PRAVDA JE POŽEHNANÝ PRE VŠETKY NÁRODY ZEME, PRICHÁDZA V PÁNOVOM MENE.

·        PRÁPOR KRISTOV, JEHO-DUCHA PRAVDY VEJE, POD NÍM STOJÍME VERNÍ SLOVU PÁNA, SLOVO ZACHOVÁVAJÚC, NASLEDUJÚC JEHO KROKY, BDIEME!

·        HRDÝ SME NÁROD NA DUCHOVNÉ DEDIČSTVO NAŠICH PREDKOV - SKROMNÝ, POKORNÝ, KTORÝ PÁNA V SRDCI NOSÍ PO VEKY VEKOV MILUJE. V MODLITBÁCH, PROSBÁCH K NEMU ZRAK OBRACIA, JEMU DÔVERUJE

·        OD UCHA K UCHU SLOVENSKÝ ĽUD ŠEPCE, RADOSTNÚ ZVESŤ NESIE ZVONIVÝM TÓNOM, KRYŠTÁLY ZVONIA ZO VŠETKÝCH KÚTOV ZEME    KRÁĽOVSTVO BOŽIE, KRÁĽOVSTVO LÁSKY, KRÁĽOVSTVO SVETLA

JE V NAŠEJ DOMOVINE

·        V KORUNÁCH STROMOV VIETOR ŠEVELÍ: KDE SI MÔJ PREMILÝ PANE?V SRDCI SVOJOM HO OKOM PRAVDY, KAŽDÝ SPOZNÁ A NÁJDE

·        BOH POVÝŠI ĽUD, KTORÝ JE Z PRAVDY, KTORÝ PRAVÝMI HODNOTAMI SVETLA V SKUTKOCH LÁSKY NAPĹŇA LITERU ZÁKONA DO BODKY A DO PÍSMENA

§  ĽUD ČISTÉHO SRDCA, KTORÝ PÁNA JÁNA PRAVDU MILUJE, VÍTA, KTORÝ POČUJE JEHO HLAS, VOLANIE

§  ĽUD ČISTÉHO SRDCA, KTORÝ MU ĎAKUJE ZA JEHO OBETAVÚ CELOŽIVOTNÚ PRÁCU V ZDRAVOTNÍCTVE PRE POMOC ČLOVEKA TÝM, ŽE POSÚVA NÁRODY SVETA, V POZNANÍ NOVÝCH TECHNOLÓGIÍ  VPRED DO BUDÚCNOSTI

ĽUD ČISTÉHO SRDCA, KTORÝ JE ŽIVÝM DÔKAZOM NOVEJ MODERNEJ LIEČBY ZVANÝ FENOMÉN JÁNA PRAVDU

 

VZÁCNY KLENOT

POKLADNICA MÚDROSTI VÝZNAMNÁ OSOBNOSŤ SLOVENSKÉHO NÁRODA A HISTORICKÝCH DEJÍN CELÉHO SVETA PÁN JÁN PRAVDA LEKÁR – ENERGOTERAPEUT  Z NITRY

 

NA KRIŽOVATKE DEJÍN OBRATU

SKLÁŇA SA K ĽUDSTVU KRÁĽ, KVET LÁSKY, ANJEL SVETLA POMOCI. OTVÁRA NÁRUČ, SLZA PERLÍ SA NA LÍCI, AKO BOD SVETLA SVIETIACI VO SVETLE PRAVDY SVIECA SVIETI, PLAMEŇ HORÍ. VO SVETLE   HVIEZDY, PERLA DUCHA ŽIARI. VO SVETLE LÚČA, KRYŠTÁL TÓNOM SA VLNÍ, NÁDHERNOU PIESŇOU NÁRODA,                                VLIEVA SA DO SŔDC I DUŠÍ, AKO SPEV VTÁKOV, AKO POTOK ZURČIACI.

 

ŠŤASTNÝ SI NÁROD V TEJ ZEMI, NECH TI JE NAVEKY ÚSVIT NEBESKÝ ROZSVIETENÝM SLOVOM PRAVDY, SLOVOM LÁSKY, PRED KAŽDÝM TVOJIM ČINOM V SRDCIPRAVÉ DUCHOVNÉ VEDENIE, NOVÝ SMER PÁNA JÁNA PRAVDU V ZDRAVOTNÍCTVE NOVÝCH TECHNOLÓGIÍ: ŠPIRÁL, PYRAMÍD, ZRKADLOVÝCH GÚĽ

·        V POZNANÍ SILY: KRYŠTÁLOV, KOVOV, VZÁCNYCH KAMEŇOV

·        V POZNANÍ ZDROJOV ENERGIÍ: V PRÍRODE, VODY, PRAMEŇOV, SLNKA - HVIEZD, PRÍLIVU-ODLIVU, PYRAMÍD, KRYŠTÁLOV A OPTIKY

·        V POZNANÍ KOZMICKEJ SVETELNEJ ENERGIE, KTRORÁ LIEČI ČLOVEKA-TELO, DUŠU, PSYCHIKU A DÁVA DO ROVNOVÁHY

- POSTAVENÍM PYRAMÍD, VEĽKÝCH PARABOL, ZRKADLOVÝCH GÚĽ

- POUŽÍVANÍM ŠPIRÁL A MAGNETIZMU, OPTICKÉHO KÁBLU, PRIJÍMAČA

·        V POZNANÍ PRÍRODY, HVIEZD, LÁSKY BOHA

- ZOSTROJENÍM PRÍSTROJOV PRE POMOC ČLOVEKA NA NÁVRH PÁNA JÁNA PRAVDU

- PRAVDOVEJ KRYŠTÁLOVEJ POSTELE, KTORÁ LIEČI A OSLOBODZUJE

- VÝSTAVBOU STĹPU PÁNA JÁNA PRAVDU NA SNINSKÝCH RYBNÍKOCH, OSADENÍM OPTIKY

- ZHOTOVENÍM UZDRAVUJÚCEHO KRESLA PÁNA JÁNA PRAVDU, KTORÉ JE ÚĽAVOU NA TELO, DUŠU I PSYCHIKU

- ZHOTOVENÍM ĎALEKOHĽADU, GULE, KRÍŽA ŽIVOTA

·        V POZNANÍ SVETLA, TÓNU, ZVUKU, FREKVENCIE FARBY, NA KTORÉ SÚ NALADENÉ NAŠE ORGÁNY AKO TÓNY

- LIEČIVÝMI MELÓDIAMI TÓNOV HUDBY, KTORÉ PRÍJEMNE LADIA SO SVETELNOU ENERGIOU MENIACICH SA FAREBNÝCH ODTIEŇOV KRYŠTÁLOV, GÚĽ, ŠPIRÁLOVÝCH VALCOV, SVETELNÝCH BODOV

- LIEČIVÝMI SEANSAMI PÁNA PRAVDU NALADENÍM SA NA LIEČIVÝ SIGNÁL

·        V POZNANÍ OBROVSKÝCH LASEROV PRACUJÚCICH NA BÁZE KOZMICKÝCH SÍL A ENERGIÍ

·        V POZNANÍ PARABOLICKÝCH ÚTVAROV, KTORÉ DOKÁŽU KONCENTROVAŤ ENERGIE A SPRACOVANÍM PRIESTORU, V KTOROM EXISTUJE DATABÁZA INFORMAČNÉHO POĽA, UTAJOVANÝ KÓD. VYUŽITÍM HVIEZDNEJ A SLNEČNEJ ENERGIE

·        V POZNANÍ VYŠŠÍCH DIMENZIÍ, CIVILIZÁCIÍ PRIESTOROVÝM A FREKVENČNÝM VIDENÍM

·        V POZNANÍ SYSTÉMU ZVÄČŠOVANIA, ZMENŠOVANIA, ČÍSELNÉ KÓDY, MAGNETICKÉHO A ENERGETICKÉHO PÓLU PREMIESTŇOVANIA

 

PRI POHĽADE NA HVIEZDY

OTÁČA KORMIDLO KU SPOLUPRÁCI, NA BYTOSŤ VESMÍRU ČLOVEK, POZERÁ SA KAŽDÝ

·        REŠPEKTUJE ZÁKON, POKYNY, KRÁČA PO JEHO CESTÁCH. POČÚVA HLAS PÁNA - HLAS BOŽÍ

·        V SPOJENÍ S PRÍRODOU TVORÍ, BUDUJE DIELO LÁSKY, SLOVOM LÁSKY, Z LÁSKY SVOJÍM MYSLENÍM, CÍTENÍM, VEDOMÝM KONANÍM, SPRÁVANÍM, ZODPOVEDNÝM PRÍSTUPOM, VZÁJOMNÝM POMÁHANÍM SI, ROZVÍJANÍM SA

·        V SPOJENÍ S KOZMOM SA CEZ KRYŠTÁLY, KOVY ENERGETIZUJE, DOBÍJA ENERGIOU

PRIBLÍŽENÍM SA K SVETLU... A BOH MU POŽEHNÁ

·        ZJEDNOTÍ SA VO VIERE PÁNA, VO VIERE LÁSKY A DUCHA, KTORÁ PRAMENÍ Z POZNANIA LÁSKY A VZŤAHU K BOHU. SPRÁVNE HO VYZNÁ

·        NAPIJE SA Z PRAMEŇA A ŠEPOT VESMÍRU ZLEJE SA V ŠEPOT PERÍ. DOTKNÚ SA HVIEZD PERY

·        VYTRYSKNE SVETLO ZO SRDCA, NAPLNÍ HO POKOJOM, LÁSKOU, ÚCTOU, VĎAKOU

SLOVO PÁNA

PRAVDA VÁS OSLOBODÍ

POCHOPÍ, JEMU SA ODDÁ. S DÔVEROU SA K NEMU OBRÁTI. ZACHVEJE SA A SKLONÍ. SLZU VYRONÍ

DOMOV SA NAVRÁTI: KU KRYŠTÁLOM, STARÝM GEOMETRICKÝM PRAVDÁM, KABALISTICKÝM UČENIAM

DOMOV SA NAVRÁTI, KDE VNÍMA DOTYK SVETLA, ČISTOTY, KRÁSY. DO DOMOVA LÁSKY, POKOJA, HOJNOSTI